Treningi - kiedy i gdzie?

Aktualizacja: 4.09.2022, godz. 23:30  

W tym miejscu przedstawiamy ramowy plan treningowy + plan gimnastyki dla najmłodszych grup + godziny pracy fizjoterapeuty + plan grup Przedszkole. 
Grafik jest dostępny również - i tam na bieżąco aktualizowany/korygowany - w aplikacji sportbm lub w grupach wewn. w mediach społecznościowych / kanałach komunikacyjnych danej drużyny. Plan treningów bramkarskich oraz ew. jednostek uzupełniających również tam. 

Grafik jesienny obowiązuje do 10 listopada 

U-19  
Trenerzy: J. Izdebski 
♦ poniedziałek 19:00 - GCS boisko B 
♦ wtorek 19:00 - GCS boisko B (z trenerem przygotowania motorycznego) 
♦ środa 18:00 - Ogniwo (Sopot) 
♦ piątek 16:00 - NSR 

U-17 
Trenerzy: Bedynek, Piernicki 
♦ poniedziałek 16:00 - NSR 
♦ wtorek 19:00 - GCS boisko B (z trenerem przygotowania motorycznego) 
♦ środa 18:00 - Ogniwo (Sopot) 
♦ czwartek 19:00 - GCS boisko B 

U-16 
Trenerzy: Domeracki, J. Izdebski 
♦ poniedziałek 17:30 - GCS boisko B (z trenerem przygotowania motorycznego) 
♦ wtorek 16:00 - NSR 
♦ środa 19:00 - GCS boisko B 
♦ piątek 17:30 - GCS boisko B 

R.2008
Trenerzy: Filip, P. Przesmycki 
♦ poniedziałek 18:00 - Ogniwo (Sopot) 
♦ wtorek 17:30 - GCS boisko B (z trenerem przygotowania motorycznego) 
♦ środa 16:00 - GCS boisko B 
♦ czwartek 17:30 - GCS boisko B 

R.2009
Trenerzy: Szczechowski, R. Przesmycki 
♦ poniedziałek 19:00 - GCS boisko B (z trenerem przygotowania motorycznego) 
♦ środa 17:00 - Checz, trawa (Gdynia) 
♦ czwartek 19:00 - GCS boisko B 
♦ piątek 19:00 - GCS boisko B  

R.2010
Trenerzy: Bercal, R. Stasiak 
♦ poniedziałek 18:30 - Checz, trawa (Gdynia) 
♦ środa 17:30 - GCS boisko B 
♦ piątek 19:00 - GCS boisko B 

R.2011
Trenerzy: P. Przesmycki, R. Przesmycki 
♦ poniedziałek 17:30 - GCS boisko B 
♦ środa 17:30 - GCS boisko B  
♦ piątek 17:00 - Checz, trawa (Gdynia) 

R.2012
Trenerzy: Bieniaszewski, Romejko 
♦ poniedziałek 17:00 - Checz, trawa (Gdynia)  
♦ środa 19:30 - SP 6 boisko  
♦ piątek 17:30 - SP 6 boisko 

R.2013
Trenerzy: Ar. Bebej, Gniadecki 
♦ wtorek 17:30 - GCS boisko B 
♦ środa 18:30 - SP 26 boisko 
♦ piątek 18:30 - Checz, trawa (Gdynia) 

R.2014
Trenerzy: Przygodzki, Romejko 
♦ poniedziałek 19:30 - SP 6 boisko 
♦ środa 18:00 - SP 6 boisko 
♦ czwartek 18:00 - SP 6 boisko 

R.2015 
Trenerzy: Bedynek 
♦ poniedziałek 18:00 - SP 6 boisko 
♦ wtorek 18:30 - SP 6 boisko 
♦ piątek 18:30 - SP 37 boisko 

Grupy PRZEDSZKOLE
OBŁUŻE
Trenerzy: Piper 
♦ wtorek 18:15 - SP 6 hala 

WICZLINO
Trenerzy: Bedynek 
♦ czwartek 17:15 - SP 37 hala  

FIZJOTERAPIA
Michał Cholak (NSR) 
♦ umówione wizyty, tel. 690 150 255 (można wysłać wiadomość SMS z prośbą o kontakt) 
♦ poniedziałek 16:00-19:00 
♦ środa 16:00-19:00 
♦ piątek 16:00-19:00 

GIMNASTYKA 
Radosław Stasiak (ZSS 17 hala) 
WTOREK 
♦ 17:00 - R.2014  
♦ 18:00 - R.2012 
♦ 19:00 - R.2011 
CZWARTEK 
♦ 17:40 - R.2015  
♦ 18:40 - R.2013  

Dziś obchodzą urodziny:

Maciej ŁOŚ

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.