Siódemka w Przejazdowie

Dwa zwycięstwa najmłodszych ligowców Bałtyku plus wpadka w Kowalach. Ważne punkty juniorów młodszych w grupie 2.

2007 (D2), niedziela 12:00
GTS III Pruszcz Gd. - BAŁTYK 0:7 (0:4); K. Lewandowski (8, 31), M. Łoś (15, 56), Malanowski (23), Eski (30), M. Galas (52)
BAŁTYK: Kondracki - K. Lewandowski, Eski, Maćkiewicz, Pietruszka, M. Galas, Rakowski, Bloch, M. Łoś
oraz Kaczyński, Malanowski

Na boisku w Przejazdowie podopieczni Bartosza Kultysa pokonali jednego z outsiderów rozgrywek i - wobec zwycięstwa Iskry nad Gryfem - zbliżyli się na mały krok do miejsca na podium.

2008 (D2), niedziela 13:00
BAŁTYK II - GTS Pruszcz Gd. 2:0 (0:0); Pawlak, Charamsa
BAŁTYK II: Miszke - Bogdan, Pawlak, Dobrosielski, Szczepański, M. Lupa, Charamsa, Bartlewski, Michał Szulc
oraz Iwaszczuk, Lackowski

Mimo kłopotów kadrowych (wiadomo, majówka) młodsi bałtykowcy pewnie pokonali wyżej notowanych rywali. To zresztą lepszy czas biało-niebieskich, którzy wygrali trzy z ostatnich czterech meczów. Tak trzymać, panowie!

2006 (D1), niedziela 16:30
Gedania II - BAŁTYK II 3:2 (1:1); Bożek, Grzonkowski
BAŁTYK II: Olgierd Hewelt - Kołakowski, Albin, Kocot, Cepkow, Grzonkowski, Kasprzak, Bożek, Krystian Grota
oraz Stanik - B. Wittbrodt, Pluta, Witzon, Kovalenko, Wiktor Rutkowski, Wojciech Rutkowski, Kruszczyński

Pierwsza porażka rezerw 2006 od października ub.r.

U-17 (B1), niedziela 17:00
BAŁTYK II - TeamSpirit Gdańsk 4:1 (0:1); Śmigielski (48, 60), Kmiecik (80), Reszka (89)
BAŁTYK II: M. Ponichtera - Dusza, Drozdowicz, Karpiński, Biadała, Rathenów, Ziemann, Sokalski, Kmiecik, Małyszczycki, Józefczak
oraz Reszka, Wyszomierski, Bezek, Patryk Adamczyk, Pułtorak, B. Lupa, Śmigielski

Gdynianie zaczęli ospale, nie potrafili przebić się przez mur, który stworzyli goście na własnej połowie, a przy tym gdańszczanie wychodzili z groźnymi kontrami. Jedna z nich - w 44 min - przyniosła im prowadzenie.
- Paradoksalnie stracony gol był nam potrzebny, bo pobudził chłopaków, zmusił do większego zaangażowania. Po wyjściu z szatni szybko wyrównaliśmy, Kacper Śmigielski wniósł dużo dynamiki, cały zespół zaczął grać lepiej, rywale tracili siły i koniec końców zwycięstwo mogło być jeszcze wyższe - podsumował mecz Marek Marciniak. Za tydzień w Pruszczu Gdańskim biało-niebiescy mogą w praktyce - jeśli pokonają Czarnych - zapewnić sobie 1. miejsce w grupie 2 i udział w barażach o awans do pomorskiej ligi U-17.

2007 (D2), niedziela 18:00
GKS Kowale - BAŁTYK III 14:0 (7:0)
BAŁTYK III: Kondracki - Becker, Nowak, Piórkowski, Kaczyński, Pawłowski, Malanowski, Angowski, M. Kwiatkowski
oraz Bala, Dobrosielski, O. Stanulewicz

0:1 po 30 sekundach, 0:3 po trzech minutach, 0:7 po 1. połowie. Wicelider grał z wielką determinacją, a nasz zespół "pękł". Pierwsze minuty były decydujące, wdało się zniechęcenie i wszyscy musieli wracać do Gdyni smutni.