Jesienny rozkład jazdy (2020)

Aktualizacja: 21.11.2020, godz. 14:35  

U-18 (A1)          2003          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8.08., 11:00 Gniew - Sobieski 8:2 (Reszka 2, Ćwikła 2, Małyszczycki, B. Lupa, Dusza /w/, Drozdowicz)
15.08., 10:00 GDYNIA - Gryf Słupsk 15:0 (Łogiński 3, Reszka 2, Drozdowicz 2, Skrzypczak 2, Szczot, Święcinski, Ćwikła, Jaryczewski, Sokalski, Małyszczycki)
19.08., 17:30 GDYNIA - Korona Cedry Małe (PP) 3:1 (Święcinski, B. Lupa, Gumieniczuk /k/ ) 
23.08., 11:00 Starogard Gd. - KP 2:2 (Drozdowicz, Reszka) 
27.08., 16:00 GDYNIA - Borowiak Czersk 4:0 (Małyszczycki, Mróz /w/, Szczot, sam.) 
30.08., 18:00 Stężyca - Radunia 6:1 (Reszka 3, Małyszczycki, Mróz /w/, B. Lupa) 
  5.09., 13:00 GDYNIA - SKS Bałtyk 5:0 (Małyszczycki 2, Sokalski, Dusza, Szczot) 
  9.09., 17:30 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia (PP) 1:3 (sam.) 
12.09., PAUZA (GTS Pruszcz Gd. wycofał się) 
19.09., PAUZA 
27.09., 11:00 Chojnice - Chojniczanka 1:0 (Reszka) 
  3.10., 13:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 3:1 (Mróz /k/ i /w/, Dusza) 
10.10., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 4:2 (Reszka 2, Małyszczycki, Skrzypczak) 
17.10., 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:0 (Małyszczycki 2, Mróz /w/ ) 
25.10., 11:00 Ustka - Jantar - przełożony 
31.10., 11:00 Gdańsk - Gedania 4:1 (Szczot, Dusza, Reszka, Małyszczycki) 
  7.11., 11:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 3:1 (Łogiński, Dusza, Jaryczewski) 
11.11., 16:00 Ustka - Jantar 0:1 

U-17 (B1)          2004-05      LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8.08., 13:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 7:0 (Jeżyk 2 /2k/, Sierzputowski 2, G. Andrasz, Zębrzuski, Sidniew)
15.08., Ustka - Jantar - przełożony 
23.08., 15:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:3 (G. Andrasz, Siekierski) 
26.08., 19:00 Starogard Gd. - KP 7:0 (Jeżyk, Sierzputowski, K. Ponichtera, P. Andrasz, Witman, Ciećwierz, Strzelecki)
29.08., 11:00 GDYNIA - Gryf Słupsk 2:1 (Sierzputowski, Witman) 
  5.09., 11:00 Luzino - KTS-K 4:1 (G. Andrasz 2, Kaliszewski, Zębrzuski) 
13.09., 20:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 2:0 (G. Andrasz, Jeżyk) 
19.09., 11:00 Rusocin - GTS Pruszcz Gd. 4:1 (G. Andrasz, Żyndul, Karpiński, P. Andrasz) 
26.09., 15:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 4:1 (G. Andrasz 2, Jarząb, Zębrzuski) 
  3.10., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 2:2 (Zębrzuski 2) 
10.10., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:3 
17.10., 11:00 Tczew - Gryf 6:1 (Betlejewski 3, G. Andrasz, K. Ponichtera, Klamrowski) 
24.10., 10:00 GDYNIA - Chojniczanka 2:0 (K. Ponichtera 2 /1k/ ) 
31.10., 11:00 Bytów - Bytovia 18:0 (K. Ponichtera 3, G. Andrasz 3, Klamrowski 2, Betlejewski 2, Gajda 2, Sidniew, Sierzputowski, Strzelecki, Wiśniewski, P. Andrasz, Zębrzuski)
  8.11., 15:00 GDYNIA - Gedania 0:0 
11.11., 14:00 Ustka - Jantar 3:2 (Witman, Wiśniewski, P. Andrasz) 

II liga wojewódzka            LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

22.08., PAUZA (KTS-K II Luzino przeniesiony do grupy słupskiej) 
26.08., 12:00 Gdańsk - AS Pomorze 3:4 (Kaliszewski 2 /1k/, K. Galas) 
29.08., 15:00 GDYNIA - SKF Jaguar Gdańsk 6:1 (Betlejewski 3, Sawicz, K. Galas, Mitianiec) 
  6.09., 18:30 Gdańsk - Gedania II 7:10 (Gajda 4, Klamrowski 3 /1k/ ) 
12.09., 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 11:0 (K. Galas 4, Szczygielski 3, Klawikowski 3, Jarząb)
20.09.,   9:00 Gdańsk - Wybrzeże 4:7 (Klawikowski, Ordziński, Jarząb, Szczygielski) 
26.09., PAUZA (AP Grembocki Gdańsk wycofał się) 
  3.10., 14:00 Gdańsk - Stoczniowiec 3:2 (Klawikowski, Mitianiec, K. Ponichtera) 
10.10., 17:00 GDYNIA - Morena Gdańsk - przełożony 
17.10., 18:00 Gdańsk - Jaguar II 0:2 
24.10., 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 4:1 (Klawikowski, Sidniew /k/, Szczygielski, Gajda)
  4.11., 16:00 Gdańsk - Olimpic 3:6 (Klawikowski 3) 
  8.11., 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 2:3 (Klawikowski, S. Stanulewicz) 
15.11., 13:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 9:0 (K. Galas 2, Klamrowski 2 /1k/, Betlejewski 2, Klawikowski 2, Sobczak)

U-15 (C1)          2006          LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8.08., 16:00 Kartuzy - Cartusia 3:4 (Kurzyński /k/, Kułakowski, O. Wesołowski) 
15.08., 15:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 1:1 (O. Wesołowski) 
22.08., 15:00 Gdańsk - Jaguar 1:5 (Kurzyński /k/ ) 
26.08., 12:30 GDYNIA - Chojniczanka 2:7 (Czukiewicz 2) 
29.08., 11:00 Kwidzyn - Rodło 5:2 (Marcin Szulc 2, Stachowiak 2, Czukiewicz) 
  5.09., 15:00 GDYNIA - Gedania 3:0 (Bożek 2, Kurzyński /w/ ) 
12.09., 11:00 Malbork - Pomezania 2:1 (Kurzyński /k/, Kułakowski) 
20.09., 17:00 GDYNIA - Gryf Tczew 3:4 (Kułakowski 2, S. Kaczmarek /w/ ) 
27.09., 13:30 Słupsk - U-2 Bytów 1:0 (Leśniak) 
  3.10., 15:00 GDYNIA - MKS Debrzno 2:4 (Czukiewicz, Domański) 
10.10., 15:00 Kwakowo - Olimpijczyk 0:9 
17.10., 15:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 8:1 (Marcin Szulc 3, Czukiewicz, Kasprzak /k/, Domański, Kułakowski, Folega) 
24.10., 11:00 Gdańsk - Lechia 2:1 (Czukiewicz, Kurzyński /k/ ) 
31.10., PAUZA
  7.11., 11:00 Gdynia - SI Arka 0:3 
11.11., PAUZA (GTS Pruszcz Gd. wycofał się) 
14.11., 13:00 Słupsk - Salos 0:1 

II liga wojewódzka             LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

29.08., 18:15 Rumia - Orkan 0:2 
  5.09., 17:00 GDYNIA - Latarnik Choczewo 2:3 (Folega 2) 
12.09., 17:00 Luzino - KTS-K 0:10 
19.09., 17:00 Gdynia - AP KP 2:3 (Folega, Straszkiewicz) 
26.09., 17:00 GDYNIA - Iskra 31:0 (Leśniak 8, Bożek 5, Kasprzak 4, Maliszewski 3, S. Kaczmarek 3, Cepkow 2, Obara 2, Folega, Pluta, Grota, Albin)
  4.10., 14:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 6:1 (Folega 2, Straszkiewicz, Pluta, Zapaśnik, Kruszczyński) 
11.10., 13:00 GDYNIA - Kaszubia Starzyno - przełożony 
17.10., 11:00 Puck - Zatoka 0:9 
24.10.,   9:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo - przełożony 
31.10., 13:30 Gniewino - Stolem 5:3 (Pogletka, Jóskowski, Kułakowski, Folega, Domański)
  8.11., 13:00 GDYNIA - AS Pomorze 6:3 (Kasprzak 3, Leśniak, Straszkiewicz, Pogletka)
11.11., 15:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 9:0 (Leśniak 4, Folega 3, Zapaśnik, Oliwier Hewelt)
15.11., 11:00 GDYNIA - Kaszubia Starzyno 13:2 (Pogletka 6 /1k/, Leśniak 4, Kasprzak 2, Domański) 

U-14 (C2)          2007          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP 

  9.08., 11:00 Wejherowo - Gryf 3:1 (Rakowski 2 /2w/, Pietruszka /w/ ) 
16.08., 11:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:6 
22.08., 17:00 Gdańsk - Jaguar 2:3 (Gryglicki, Eski /k/ ) 
30.08., 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 2:0 (Pietruszka, Eski) 
  6.09., 11:00 Sycewice - Sparta 5:7 (Pietruszka, Bednarczyk, Mackiewicz, Rakowski, Dajnowiec) 
13.09., 19:00 GDYNIA - Gedania 1:2 (Eski) 
20.09., 14:00 Stężyca - Radunia 0:6 
27.09., 13:00 GDYNIA - DSPN Kwidzyn 5:4 (Pietruszka 3 /1w/, Gryglicki 2) 
  3.10., 11:00 Lębork - Ósemka 3:3 (Gryglicki 2, Pawłowski) 
10.10., 11:00 GDYNIA - Chojniczanka 4:2 (Eski 2, Bednarczyk, Pietruszka) 
17.10., 11:00 Gdańsk - Lotos 1:3 (Bednarczyk) 
24.10., 15:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 7:0 (Gryglicki 2, Rakowski, Maćkiewicz, Eski /k/, Różewski, Pietruszka)
31.10.,   9:00 Gdańsk - Lechia 1:1 (J. Wyszomierski) 
  7.11., 15:00 GDYNIA - Jantar Ustka 3:3 (Bednarczyk, Gryglicki, Eski /w/ ) 
11.11., 19:15 Starogard Gd. - KP 6:0 (Gryglicki 2, Maćkiewicz 2, Bednarczyk, Rakowski)
14.11., PAUZA
21.11., 13:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:0 (Labudda, Gryglicki /k/, M. Łoś, Bednarczyk)
  6.03., PAUZA (U-2 Bytów wycofał się)  
13/14.03., Reda - Jedynka
20/21.03., GDYNIA - AP GKS Kowale
27/28.03., Skarszewy - Wietcisa

II liga wojewódzka             LINK 
Grupa 1
Bałtyk AP II 

16.08.,   9:00 Gdynia - Pomorzanin 1:10 (Ksionek) 
23.08., 11:00 GDYNIA - Gryf II Wejherowo 8:0 (Bednarczyk 4, Janiszewski 2, Kolenda, Rakowski)
26.08., 14:30 Rumia - Orkan 23:0 (Gryglicki 7, Łuczak 4, Pietruszka 2, Eski 2, Różewski, Chromiński, M. Galas, Bednarczyk, Maćkiewicz, Kondracki, Ksionek, Dajnowiec)
30.08., 13:00 GDYNIA - Błękitni Wejherowo 13:4 (Bednarczyk 4, Markowski 2, Ad. Michalak 2, M. Galas, Malanowski, Labudda, Skrodzki, sam.)
  5.09., PAUZA (Dragon Bojano wycofał się) 
13.09., 11:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 1:7 (Konyk) 
19.09., 13:30 Luzino - KTS-K 0:7 
26.09., PAUZA
  3.10., 11:00 Żelistrzewo - Korona 5:4 (Ks. Lewandowski 2, Kolenda, Ad. Michalak, sam.) 
11.10., PAUZA (Arka Prusewo wycofała się)  
17.10., 11:00 Chłapowo - Klif 1:2 (Pawłowski) 
24.10., 17:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 2:1 (Kolenda, Kudrycki) 
31.10., 14:15 Połchowo - Kaszuby 11:0 (Ks. Lewandowski 3, Kolenda 2, Malanowski 2, Ad. Michalak, Kudrycki, Kaczyński, Łuczak)
  8.11., 19:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 2:3 (Ad. Michalak 2) 
11.11., 13:30 Luzino - Barca Bolszewo 3:0 (M. Kwiatkowski 2, Łuczak) 

U-13 (D1)          2008          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8.08., 11:00 Gdańsk - Jaguar 0:19 
16.08., 13:00 GDYNIA - Gryf Słupsk 1:3 (Marcel Szulc) 
22.08., 14:00 Sopot - Sopocka AP 2:3 (Charamsa, M. Lupa /w/ ) 
26.08., 21:00 GDYNIA - Gedania 1:2 (Marcel Szulc) 
30.08., 16:00 Lębork - Pogoń 0:1 
  5.09., 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 2:5 (Michał Szulc, Marcel Szulc) 
12.09., 13:00 Gdańsk - Lechia 0:3 
20.09., 13:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 2:1 (Pawlak, Frolików) 
27.09., 13:00 Starogard Gd. - KP 1:1 (Michał Szulc) 
  3.10., 13:00 GDYNIA - Cartusia 8:0 (Marcel Szulc 4, Michał Szulc 2, Bogdan, Pawlak /k/ ) 
10.10., 11:00 Studzienice - Kaszubia 1:2 (Charamsa) 
17.10., 11:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 3:0 (Marcel Szulc 2, Charamsa) 
25.10., 11:00 Reda - Jedynka 0:4 
31.10., 19:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:6 (Pawlak, Frolików) 
  8.11., 12:00 Pelplin - Wierzyca 2:6 (Iwaszczuk, Kusiak) 
11.11., 15:00 GDYNIA - AP JFA Przechlewo 3:1 (Frolików 3)
15.11., 14:00 Chojnice - Chojniczanka 3:1 (Iwaszczuk /w/, Różewski, Bogdan) 

II liga wojewódzka             LINK
Grupa 2 
Bałtyk AP II

29.08., 18:30 Sopot - SPK Kamionka 1:2 (Kleszczewski) 
  5.09., 13:00 GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk 2:5 (Gubernat, Kocoń) 
12.09.,   9:00 Gdańsk - AS Pomorze 0:20 
20.09., 15:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 1:2 (Kleszczyński) 
26.09., 11:00 Gdańsk - Pomerania 1:3 (Nowak) 
  3.10., 11:00 GDYNIA - UKS Cisowa 2:3 (Reszel, Kleszczyński) 
11.10., 11:00 Gdańsk - Piki 1:8 (M. Prokop) 
17.10., 13:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 0:3 
25.10., 14:00 Rumia - Orkan 2:1 (Adam Sęk, Miszke /k/ ) 
31.10., 15:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 0:16 
  8.11., 17:15 Gdańsk - Gedania II 0:7 

U-12 (D2)          2009 i 2010          LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

15.08., 13:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 6:0 (Gazda 3, Staniszewski, Dzikowski, Dolata) 
23.08., 11:00 Gdynia - SI Arka 0:4 
26.08., 17:30 GDYNIA - GAP Dąbrowa 2:1 (Tatrocki, Szpiller) 
29.08., 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 1:1 (A. Drenda) 
  6.09., 15:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 2:1 (Adrian Sęk 2) 
12.09.,   9:00 Gdańsk - Jaguar 0:12 
19.09., 11:00 GDYNIA - Gedania 1:2 (sam.) 
26.09., 17:00 Sopot - Sopocka AP 0:2 
  4.10., 13:00 GDYNIA - Sztorm II Kosakowo 2:3 (Staniszewski, Gazda) 
11.10., 15:00 Gdynia - Pomorzanin 2:1 (Adrian Sęk, Adam Sęk) 
18.10., 13:00 GDYNIA - Orkan II Rumia 1:0 (Adam Sęk) 
24.10., 16:00 Sopot - Ogniwo - przełożony 
31.10., 13:00 GDYNIA - Dragon II Bojano 6:0 (Gazda 2, Adrian Sęk, Gruszka, Szpiller, Dzikowski)
  7.11., 15:00 Reda - Jedynka II 1:1 (Adam Sęk) 
11.11., PAUZA 
21.11., 11:00 GDYNIA - Ogniwo Sopot 7:0 (Adam Sęk 3, Adrian Sęk, Hermaniuk, Tatrocki, Staniszewski) *

* zmiana gospodarza 

Grupa 3                                    LINK
Bałtyk AP II

16.08., 11:00 Gdańsk - Pokolenia LG - przełożony 
22.08., PAUZA (Morena Gdańsk wycofała się) 
26.08., 17:00 Gdynia - MFS Gdańsk 4:3 (Sikorski 3, Lasocki) 
29.08., 15:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:10 (Lewicki /w/ ) 
  6.09., 11:00 Gdańsk - Jaguar II 1:12 (Sikorski) 
13.09., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 1:3 (Mieczkowski) 
20.09., 13:00 Gdańsk - Gedania II 0:6 
26.09., 11:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 2:10 (Mieczkowski /k/, Tokarski) 
  4.10., 12:00 Gdynia - SI Arka II 0:12 
10.10., 16:00 Gdańsk - Conrad 0:2 
17.10., PAUZA
24.10.,   9:00 Gdańsk - AP Grembocki 1:7 (Adamczyk) 
31.10.,   9:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 2:1 (Modrzejewski, sam.) 
  7.11., PAUZA (Victoria Gdańsk wycofała się) 
11.11., 17:00 GDYNIA - AS Pomorze 1:5 (Sikorski) 
21.11., 11:00 Gdańsk - Pokolenia LG 1:7 (Zamorski) 

2010 (E1), turnieje                    LINK
Grupa 4: BAŁTYK, Lider Dębogórze, Orzełki Żelistrzewo, Sztorm Kosakowo, Sztorm II 

  6.09., 11:00 Starzyno 
27.09., 11:00 Dębogórze 
17.10.,   9:00 Kosakowo 

2011 (E2), turnieje                    LINK
Grupa 6: BAŁTYK, AP KP Gdynia, Nowa AP Gdynia, Sztorm Kosakowo, Sztorm II

12.09.,   9:00 Gdynia
  4.10., 10:00 GDYNIA
24.10., 10:00 Kosakowo 

2012 (F1), turnieje                    LINK
Grupa 4: BAŁTYK, SI Arka Gdynia, SI Arka II, Kaszuby Połchowo, Sztorm Kosakowo, Sztorm II 

20.09., 15:00 Kosakowo 
11.10., 11:00 Połchowo 
  8.11., 16:00 Gdynia 

2013 (F1), turnieje                    LINK
Grupa 5: BAŁTYK II, AP KP Gdynia, AP KP II, Checz Gdynia, GAP Dąbrowa, SWSiEMP Arka Gdynia 

19.09.,   9:00 Gdynia
11.10.,   9:00 Gdynia
18.10., 10:00 GDYNIA  

KLIKNIJ wiosna 2020 

Dziś obchodzą urodziny:

Antoni KRUSZCZYŃSKI
Marcin SZULC
Maksymilian RABY

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
CNC
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.