Wiosenny Rozkład Jazdy (2024)


 

Aktualizacja: 18.04.2024, godz. 00:30  

 

U-17 (B1)          2007 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 13:00 GDYNIA - Pokolenia LG 5:1 (Eski 2 /1k/, Sokół 2, Maj) 
16.03. 14:00 Kwidzyn - DSPN 0:1 
24.03. 15:00 GDYNIA - AP Kowale 4:1 (Szteler 3, Różański) 
27.03. 15:30 Luzino - Wikęd 6:1 (Radomski 2, Eski 2, Galas, Szteler) 
  6.04. 18:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 4:1 (Radomski, Gryglicki, Sokół, Galas) 
13.04. PAUZA
21.04. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
27.04. 11:00 Gdańsk - Gedania 
  1.05. 16:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
11/12.05. Stężyca - Radunia 
18/19.05. GDYNIA - Chojniczanka 
25/26.05. GDYNIA - SI Arka Gdynia 
29.05. 12:00 Sopot - Lechia Gdańsk 
  8/ 9.06. GDYNIA - Jaguar Gdańsk 
15.06. 11:00 Gdynia - Pomorzanin 

U-16 (B2)          2008 i 2009 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 15:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 9:0 (Wajda 3, Robaszkiewicz 2, Lipiński, Cichoń, E. Bebej, Szulc) 
16.03. 11:00 Gdynia - SI Arka 1:3 (Robaszkiewicz) 
24.03. 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:1 
27.03. 15:00 Stężyca - Radunia 1:2 (Zawadzki) 
  7.04. 18:00 GDYNIA - Gedania 1:4 (Robaszkiewicz) 
13.04. 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 0:0 
20.04. 19:30 GDYNIA - Gryf Tczew 
27.04. PAUZA (Piłeczka Pruszcz Gd. wycofała się) 
  4.05. PAUZA (Pomerania Gdańsk wycofała się) 
12.05. 17:00 Gniewino - Stolem 
18.05. PAUZA (Kaszubia Studzienice wycofała się) 
25.05. 14:00 Chojnice - Chojniczanka 
  1/ 2.06. GDYNIA - AS Pomorze 
  8.06. 11:00 Kwidzyn - DSPN 
15/16.06. GDYNIA - Jantar Ustka 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1 (system 3-rundowy) 
BAŁTYK AP II

10.03. 13:00 Szemud - Iskra 4:1 (Kowalczyk 2, Charamsa /w/, D. Trofin) 
17.03. 15:00 GDYNIA - Orkan Rumia 1:3 (Adam Sęk) 
23.03. 11:00 Sierakowice - GKS 1:4 (Łakomski) 
14.04. 11:00 GDYNIA - GKS Sierakowice 2:2 (Chabowski, Gazda) 
21.04. 11:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 
27.04. 17:30 GDYNIA - Barca Bolszewo 
  5.05. 15:00 Rumia - Orkan 
11/12.05. GDYNIA - Sztorm Kosakowo 
18.05. 11:00 Żelistrzewo - Korona 
25/26.05. GDYNIA - Iskra Szemud 

* po 2. rundzie powstał terminarz trzeciej w oparciu o zajmowane miejsca i Tabelę Bergera 

U-15 (C1)          2009 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 11:00 Straszyn - AP Kowale 2:4 (C. Sawosz, Minta) 
17.03. 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:6 
24.03. 11:00 Sopot - Lechia Gdańsk 0:2 
28.03. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:2 (Gazda) 
  7.04. 14:00 Chojnice - Chojniczanka 2:6 (Pniewski, Gazda) 
13.04. PAUZA (Champions Kwidzyn wycofali się) 
20.04. 17:00 Gdańsk - Jaguar 
27.04. 15:00 GDYNIA - Gedania 
  5.05. 17:30 Gniewino - Stolem 
11/12.05. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
18.05. PAUZA (Grasz Dwumiasto wycofał się) 
25/26.05. GDYNIA - Jedynka Reda 
  1.06. 16:00 Żukowo - Dragon Pomorze 
  8/ 9.06. GDYNIA - Pomezania Malbork 
15/16.06. Gdańsk - UKS Orlen 

U-14 (C2)          2010 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
BAŁTYK AP

24.03. 11:00 GDYNIA - Jantarek Władysławowo 2:3 (Pierzchała, M. Bebej) 
27.03. Kosakowo - Sztorm (przełożony na 18.04.) 
  6.04. 11:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 6:2 (Kiszkis 2, Pierzchała 2, Szymański, Osijewski) 
13.04. 17:00 Gdańsk - Gedania II 1:3 (Szymański) 
18.04. 17:30 Kosakowo - Sztorm 
20.04. PAUZA 
27.04. 13:00 Rumia - Orkan 
  5.05. 19:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
12.05. 17:00 Gdynia - AP KP 
18.05. PAUZA 
25/26.05. GDYNIA - Stolem Gniewino 
  1/ 2.06. Wejherowo - Gryf 

Grupa 2 / LINK
BAŁTYK AP II

17.03. 15:00 GDYNIA - Potok Pszczółki 3:0 (walkower, goście nie przyjechali) 
23.03. 15:00 Gdańsk - Pokolenia LG 1:2 (Szymański) 
27.03. PAUZA (Piłeczka Pruszcz Gd. wycofała się) 
  7.04. 13:00 GDYNIA - AP Kowale 4:3 (Kiszkis 2, Kowalczuk, Pierzchała /w/ ) 
13.04. PAUZA 
20.04. 13:00 GDYNIA - Escola Futbolu Pruszcz Gd. 
26.04. 18:30 Goszyn - GTS Pruszcz Gd. 
  5.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
11.05. 16:00 Gdańsk - Stoczniowiec II 
18/19.05. GDYNIA - Sporting Leźno 
25.05. 17:00 Gdańsk - MFS 
  1/ 2.06. GDYNIA - Sparta Gdańsk 
  8.06. 12:20 Gdańsk - Pomerania 

U-13 (D1)          2011 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 2
BAŁTYK AP

16.03. PAUZA 
23.03. PAUZA (Arka Gdynia wycofała się) 
28.03. 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:3 (Mazurek, Movchan, Jastrzębski) 
  6.04.   9:00 Gdańsk - Pokolenia LG 3:7 (Mazurek 2, Movchan) 
13.04. 15:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 3:7 (Kukawka 2, J. Matyja) 
20.04. 12:00 Sopot - Ogniwo 
27.04. 11:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
  4.05. 12:20 Gdańsk - Pomerania 
11/12.05. GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 
18.05. 13:30 Gdynia - SI Arka II 
25/26.05. GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 
  1/ 2.06. GDYNIA - Sopocka AP 
  8/ 9.06. Gdańsk - Gedania II 

Grupa 3 / LINK
BAŁTYK AP II 

17.03. 17:30 Żukowo - GKS 7:0 (Movchan 2, Lipski 2, Mazurek, Gałek, Kożanowski) 
23.03. 13:00 GDYNIA - Jaguar IV Gdańsk 1:4 (Mazurek) 
27.03. 15:30 Trąbki Wlk. - Orzeł 1955 (przełożony na 15.05.) 
  6.04. 13:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 0:0 
14.04. 13:30 Stężyca - Radunia 1:5 (Myślewski) 
20.04. 13:30 Tczew - Gryf 
28.04. 17:00 GDYNIA - Orlik Przodkowo 
  4.05. 11:00 Kartuzy - Cartusia 
11/12.05. GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 
15.05. 18:00 Trąbki Wlk. - Orzeł 1955 
18.05. 11:00 Kamienica Królewska - KS 
25/26.05. GDYNIA - Osiczanka 
  2.06. 13:30 Gdynia - SI Arka III 
  8/ 9.06. GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 

U-12 (D2)          2012 i 2013 / LINK
Grupa 2
BAŁTYK AP II 

23.03. PAUZA (Pomorzanin Gdynia wycofał się) 
27.03. PAUZA (Pomerania Gdańsk wycofała się) 
  6.04. 15:00 GDYNIA - Checz Gdynia 2:1 (Bodzak, Niekurzak) 
13.04. 11:00 Gdynia - AP KP 1:6 (Okarmus) 
21.04. 15:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 
28.04. 17:00 Gdańsk - Pokolenia LG 
  4.05. PAUZA (Lechia Gdańsk awansowała do ligi woj.) 
11.05. 13:00 Gdańsk - Jaguar II 
18.05. PAUZA (Portowiec Gdańsk wycofał się) 
25.05. PAUZA (Dragon Pomorze awansował do ligi woj.) 
  1/ 2.06. GDYNIA - Sopocka AP 

Grupa 3 / LINK
BAŁTYK AP III 

24.03. 10:00 Gdańsk - Sparta 6:2 (Janas 3, Wielgosz, Wesołowski, L. Kreft) 
27.03. 17:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 14:0 (Waszkowicz 5, Wesołowski, Miller, Bargiel, Kacprowicz, Kukawka, Paluszek, Wielgosz, Okarmus, sam.) 
  6.04. 11:00 Banino - Dragon II Pomorze 0:3 
13.04. PAUZA (SI Arka Gdynia awansowała do ligi woj.) 
20.04. 11:00 Kosakowo - Sztorm II 
27.04. 13:00 GDYNIA - Gedania II 
  1.05. 11:00 Gdańsk - Jaguar III 
11/12.05. GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk 
18.05. 19:00 Gdańsk - AS Pomorze 
25/26.05. GDYNIA - AP II Kowale 
  2.06. 11:00 Reda - Jedynka II 

Grupa 4 / LINK
BAŁTYK AP 

16.03. PAUZA 
23.03. 11:00 GDYNIA - AP Merchel Kolbudy 14:0 (Kukawka 3, Waszkowicz 3, Bryndza 2, Okarmus 2, Paluszek, Bodzak, Kacprowicz, Kmiecik) 
27.03. Banino - AP (przełożony na 26.05.) 
  7.04. 11:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia (przełożony na 16.04.) 
14.04. 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 3:1 (Wesołowski 2, Kacprowicz) 
16.04. 17:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 1:0 (Wesołowski) 
21.04. 13:00 GDYNIA - Jaguar IV Gdańsk 
27.04. 19:00 Gdańsk - AP Grembocki 
  5.05. 15:00 GDYNIA - Sporting Leźno 
11/12.05. Kowale - AP 
18.05. PAUZA (AP Jedynka awansowała do ligi woj.) 
25.05. PAUZA (Gedania awansowała do ligi woj.) 
26.05. 10:00 Banino - AP 
  1/ 2.06. GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 
  8/ 9.06. Pruszcz Gd. - Escola Futbolu

 

Turnieje związkowe dla młodszych roczników 

2013 / LINK 
(E1) grupa 3: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka II Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, GAP Dąbrowa 

  7.04. 11:00 Gdynia 
20.04. 10:00 Gdynia 
11.05.   9:00 Gdynia 
26.05.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK 
(E2) grupa 3: BAŁTYK AP II, AP Cassubian, Błękitni II Wejherowo, Dragon Bojano, Orkan Rumia, Stolem Gniewino 

14.04. 10:00 GDYNIA 
28.04. 12:00 Rumia 
19.05. 10:00 Gniewino 
  1/ 2.06. Bojano 

2014 / LINK 
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, Pomorzanin Gdynia, Sztorm Kosakowo 

13.04. 10:30 Gdynia 
28.04. 14:30 Kosakowo 
18.05. 17:00 Gdynia 
  2.06.   9:00 Gdynia 

2015 / LINK 
(E2) grupa 11: BAŁTYK AP III, GAP Dąbrowa II, Nowa AP Gdynia, Ogniwo Sopot, Rumia Ladies Academy, Sztorm II Kosakowo 

14.04. 10:00 Gdynia 
27.04. 14:30 Kosakowo 
19.05. 11:30 Rumia 
  1.06.   9:00 Gdynia 

2015 / LINK 
(F1) grupa 1: BAŁTYK AP, GAP Dąbrowa, SI Arka Gdynia, SI Arka II, Nowa AP Gdynia 

  7.04. 13:30 Gdynia 
21.04.   9:00 Gdynia 
11.05. 14:00 Gdynia 
25/26.05. GDYNIA 

2016 / LINK 
(F2) grupa 2: BAŁTYK AP, UKS Cisowa, GAP Dąbrowa, Korona Żelistrzewo, AP Cassubian, Stolem Gniewino 

13.04.   9:00 Gniewino 
27.04. 11:00 Gniewino 
18/19.05. GDYNIA 
  1.06.   9:00 Gdynia 

 

KLIKNIJ    jesień 2023 

 

 

Dziś obchodzą urodziny:

-

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.