Wiosenny rozkład jazdy (2021)

Aktualizacja: 26.03.2021, godz. 13:00 

U-18 (A1)           2003 / LINK 
Liga Makroregionalna U-19
Bałtyk AP

  7.03., 16:30 Toruń - Elana 0:1 
14.03., 15:00 GDYNIA - Chemik Bydgoszcz 2:2 (Jaryczewski, Małyszczycki) 
21.03., 13:30 Stargard - Błękitni 0:1 
27.03., 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka - odwołany 
  1.04., Wolin - Vineta - odwołany 
11.04., 15:00 GDYNIA - Warta Poznań 
18.04., 12:00 Poznań - AP Reissa 
24/25.04., GDYNIA - Elana Toruń 
  1/2.05., Bydgoszcz - Chemik 
  8/9.05., GDYNIA - Błękitni Stargard 
15/16.05., Ustka - Jantar 
22/23.05., GDYNIA - Vineta Wolin 
29.05., 15:00 Poznań - Warta 
  5/6.06., GDYNIA - AP Reissa Poznań 

U-17 (B1)           2004-05 / LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  7.03., Wejherowo - Gryf - przełożony na 19.05. 
14.03., 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka 5:1 (Siekierski 3, Wiśniewski, Zębrzuski) 
21.03., 11:00 Gdynia - SI Arka 4:0 (Kaliszewski, Strzelecki /k/, Wiśniewski, Siekierski /w/ ) 
28.03., 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. - odwołany 
31.03., 16:00 Słupsk - KS Gryf - odwołany 
11.04., 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 
17/18.04., Stężyca - Radunia 
24/25.04., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 
  1.05., 11:00 Malbork - Pomezania 
  8/9.05., GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 
15.05., 16:00 Gdańsk - Jaguar 
19.05., 17:00 Wejherowo - Gryf 
22/23.05., GDYNIA - Gryf Tczew 
29/30.05., Chojnice - Chojniczanka 
  3.06., GDYNIA - Bytovia 
  6.06., 13:30 Gdańsk - Gedania 
12/13.06., Gdynia - Arka 
19.06., PAUZA 

II liga wojewódzka / LINK 
Grupa 1
Bałtyk AP II

20.03., PAUZA 
21.03., 15:00 Gdynia - AP KP 3:6 (Jarząb 2, Gajda) 
28.03., 15:00 GDYNIA - AS Pomorze - odwołany 
  3.04., 15:00 Gdańsk - SKF Jaguar - odwołany 
11.04., 11:00 GDYNIA - Gedania II 
17.04., 15:00 Sopot - Sopocka AP 
24/25.04., GDYNIA - Wybrzeże Gdańsk
  1.05., PAUZA
  8/9.05., GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk
16.05., 19:00 Gdańsk - Morena 
22/23.05., GDYNIA - Jaguar II Gdańsk
29.05., 11:00 Rumia - Orkan 
  5/6.06., GDYNIA - Olimpic Gdańsk
12.06., Gdynia - AP KP - przełożony na 21.03. 

U-15 (C1)           2006 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  7.03., 15:00 GDYNIA - Cartusia 3:0 (Kułakowski, Maliszewski, S. Kaczmarek) 
14.03., 11:00 Wejherowo - Gryf - przełożony na 14.04. 
21.03., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 2:3 (Marcin Szulc 2) 
27.03., 14:00 Chojnice - Chojniczanka - odwołany 
  3.04., 13:00 GDYNIA - Rodło Kwidzyn - odwołany 
11.04., 11:00 Gdańsk - Gedania
14.04., 18:00 Wejherowo - Gryf 
18.04., 11:00 GDYNIA - Pomezania Malbork
24.04., 11:00 Tczew - Gryf 
  1/2.05., GDYNIA - U-2 Bytów
  8.05., 12:00 Debrzno - MKS 
15.05., PAUZA
23.05., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek
29/30.05., GDYNIA - Lechia Gdańsk
  3.06., PAUZA
  5/6.06., GDYNIA - SI Arka Gdynia
12.06., PAUZA
19/20.06., GDYNIA - Salos Słupsk

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

28.03., 11:00 GDYNIA - Orkan Rumia - odwołany 
31.03., 17:00 Choczewo - Latarnik - odwołany 
10.04., 11:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 
18.04., 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia
24.04., PAUZA (Iskra Gdynia wycofała się) 
  1/2.05., GDYNIA - GAP Dąbrowa
  9.05., 11:00 Starzyno - Kaszubia 
15/16.05., GDYNIA - Zatoka Puck 
22.05., PAUZA (Sztorm Kosakowo wycofał się) 
29.05., PAUZA (Stolem Gniewino wycofał się) 
  5/6.06., Gdańsk - AS Pomorze

U-14 (C2)           2007 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  6.03., PAUZA (U-2 Bytów wycofał się)
14.03., 13:00 Reda - Jedynka 0:0 
21.03., 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 0:1 
28.03., 13:00 Skarszewy - Wietcisa - odwołany 

Grupa mistrzowska/spadkowa / LINK 
10/11.04.,
17/18.04.,
24/25.04.,
  1/2.05.,
  8/9.05.,
15/16.05.,
22/23.05.,
29/30.05.,
  5/6.06.,

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

  7.03., 15:00 GDYNIA - Orkan Rumia 6:1 (Gryglicki 4, Cholewiński, Malanowski) 
20.03., 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 0:4 
27.03., 15:00 Wejherowo - Gryf II - odwołany 
  3.04., GDYNIA - Orkan Rumia - przełożony na 7.03. 
11.04., 14:30 Łęczyce - Błękitni Wejherowo 
17.04., 15:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 
24.04., 13:00 Reda - Jedynka II 
  1/2.05., GDYNIA - KTS-K Luzino
  8.05., PAUZA
15/16.05., GDYNIA - Korona Żelistrzewo
22.05., PAUZA
29/30.05., GDYNIA - Klif Chłapowo
  3.06., 13:30 Gdynia - SI Arka II 
  5/6.06., GDYNIA - Kaszuby Połchowo
12.06., 15:00 Gdynia - AP KP 
19.06., GDYNIA - Barca Bolszewo - przełożony na 17.04. 

U-13 (D1)           2008 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  6.03., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:4 
13.03., 14:00 Słupsk - Gryf 2:1 (Adam Michalak, Marcel Szulc) 
21.03., 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 1:4 (Michał Szulc) 
28.03., 17:00 Gdańsk - Gedania - odwołany 
  3.04., 15:00 GDYNIA - Pogoń Lębork - odwołany 
10.04., 11:00 Tczew - Gryf 
17.04., 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 
24.04., 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek
  1/2.05., GDYNIA - KP Starogard Gd.
  8/9.05., Kartuzy - Cartusia
15/16.05., GDYNIA - Kaszubia Studzienice
23.05., 15:00 Kowale - AP GKS
29/30.05., GDYNIA - Jedynka Reda
  3.06., 16:00 Gdynia - SI Arka
  5/6.06., GDYNIA - Wierzyca Pelplin
12.06., 11:00 Przechlewo - AP JFA 
19/20.06., GDYNIA - Chojniczanka

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

27.03., 15:00 GDYNIA - SPK Kamionka - odwołany 
  3.04., 10:30 Gdańsk - Ex-Siedlce - odwołany 
10.04., 15:00 GDYNIA - AS Pomorze 
17.04., 16:00 Chwaszczyno - Dragon II Pomorze
24/25.04., GDYNIA - Pomerania Gdańsk
  2.05., 11:00 Gdynia - UKS Cisowa
  8/9.05., GDYNIA - Piki Gdańsk
15.05., 13:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 
22/23.05., GDYNIA - Orkan Rumia
29.05., 14:30 Gdynia - SI Arka II 
  5/6.06., GDYNIA - Gedania II 

U-12 (D2)           2009 / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

20.03., PAUZA (Iskra Gdynia wycofała się) 
21.03., 15:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 2:0 (Staniszewski, Gazda) 
27.03., 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia - odwołany 
  3.04., Gdynia - GAP Dąbrowa - przełożony na 21.03. 
10.04., 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 
17.04., 12:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 
24/25.04., GDYNIA - Jaguar Gdańsk
  1.05., 13:00 Gdańsk - Gedania 
  8/9.05., GDYNIA - Sopocka AP
16.05., 11:00 Kosakowo - Sztorm II
22/23.05., GDYNIA - Pomorzanin Gdynia
29.05., 13:00 Rumia - Orkan II 
  3.06., Sopot - Ogniwo
  5.06., PAUZA (Dragon II Bojano wycofał się) 
12/13.06., GDYNIA - Jedynka II Reda
19.06., PAUZA

U-12 (D2)           2010 / LINK
Grupa 3 
Bałtyk AP II 

14.03., 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 1:4 (Wittbrodt) 
21.03., 11:00 GDYNIA - Pokolenia LG 0:4 
27.03., PAUZA 
  3.04., GDYNIA - MFS Gdańsk - przełożony na 14.03. 
11.04., 13:00 Gdańsk - Lechia 
18.04., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
24/25.04., Pruszcz Gd. - GTS 
  1/2.05., GDYNIA - Gedania 
  8.05., 11:30 Gdańsk - Sparta 
15/16.05., GDYNIA - SI Arka Gdynia 
22/23.05., GDYNIA - Conrad Gdańsk 
29.05., PAUZA 
  3.06., GDYNIA - AP Grembocki 
  5.06., 13:00 Gdańsk - Stoczniowiec 
12.06., PAUZA 
20.06., 13:00 Gdańsk - AS Pomorze 

2010 (E1), turnieje / LINK
Grupa 16 (mistrzowska): BAŁTYK AP, Jantarek Władysławowo, Kaszuby Połchowo, Orzełki Żelistrzewo, Sztorm Kosakowo, Zatoka 95 Puck

17/18.04., GDYNIA
15/16.05., Kosakowo
  5/6.06., Puck 

2011 (E2), turnieje / LINK
Grupa 24 (spadkowa): BAŁTYK AP, SI Arka II Gdynia, Ejsmond Club II Gdynia, Flauta Gdynia, Pomorzanin Gdynia, Pomerania II Gdańsk 

24/25.04., Gdynia
22/23.05., Gdynia
12/13.06., GDYNIA

2012 (F1), turnieje / LINK
Grupa 16 (mistrzowska): BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, SI Arka II, Jedynka Reda, MKS Władysławowo, Orzełki Żelistrzewo

  8/9.05., Gdynia
29/30.05., Reda
12/13.06., Żelistrzewo

2013 (F1), turnieje / LINK
Grupa 25 (spadkowa): BAŁTYK AP II, AP KP II Gdynia, AP Grembocki Gdańsk, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Pomorzanin Gdynia 

  8/9.05., Gdynia 
29/30.05., Gdynia 
12/13.06., Gdynia 

 

 KLIKNIJ  jesień 2020 

Dziś obchodzą urodziny:

Jakub CHROMIŃSKI

Mecenas Główny

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
Hevelius
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.