Jesienny Rozkład Jazdy (2024)

  

  

Aktualizacja: 11.07.2024, godz. 23:00 

 

U-17 (B1)          2008 / LINK 
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP 

31.08./1.09. Ustka - Jantar 
  7/ 8.09. GDYNIA - Gwiazda Karsin 
14/15.09. Kosakowo - Sztorm 
21/22.09. GDYNIA - Gryf Tczew 
28/29.09. Gdynia - SI Arka 
  5/ 6.10. Gdańsk - Gedania 
12/13.10. GDYNIA - AS Pomorze 
19/20.10. Stężyca - Radunia 
26/27.10. GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
  9/10.11. Starogard Gd. - Beniaminek 03 
16/17.11. GDYNIA - Jaguar Gdańsk 

U-16 (B2)          2009 i 2010 / LINK 
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

17.08. PAUZA 
24/25.08. GDYNIA - Victoria Gdańsk 
31.08./1.09. Gniewino - Stolem 
  7/ 8.09. GDYNIA - DSPN Kwidzyn 
14/15.09. Bojano - Dragon Pomorze 
21/22.09. GDYNIA - Pomezania Malbork 
28/29.09. Reda - Jedynka 
  5/ 6.10. GDYNIA - Ogniwo Sopot 
12/13.10. Stężyca - Radunia 
19/20.10. GDYNIA - AP Kowale 
26/27.10. Gdańsk - Jaguar 
  3.11. GDYNIA - SI Arka 
  9/10.11. Gdańsk - Gedania 
16/17.11. GDYNIA - Gryf Tczew 
23/24.11. Chojnice - Chojniczanka 

II liga wojewódzka / LINK 
Grupa 1 (system 4-rundowy) 
BAŁTYK AP II 

17.08. PAUZA
24/25.08. Gdańsk - Jaguar II 
31.08./1.09. GDYNIA - Wikęd Luzino 
  7/ 8.09. Lębork - Lew 
14/15.09. GDYNIA - Szesnastka Gdynia 
21/22.09. Reda - Jedynka II 
28/29.09. GDYNIA - Conrad Gdańsk 
  5.10. PAUZA 
12/13.10. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
19/20.10. Luzino - Wikęd 
26/27.10. GDYNIA - Lew Lębork 
  3.11. Gdynia - Szesnastka 
  9/10.11. GDYNIA - Jedynka II Reda 
16/17.11. Gdańsk - Conrad 

U-15 (C1)          2010 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1 
BAŁTYK AP 

31.08./1.09. Bolszewo - Barca 
  7/ 8.09. GDYNIA - SI Arka II 
14/15.09. Gdańsk - Jaguar II 
21/22.09. GDYNIA - Gryf Wejherowo 
28/29.09. Luzino - AP Karol Piątek II 
  5/ 6.10. GDYNIA - AP KP Gdynia 
12/13.10. Kosakowo - Sztorm 
19/20.10. GDYNIA - Iskra Szemud 
26/27.10. Władysławowo - Jantarek 
  3.11. GDYNIA - MFS Gdańsk 
  9/10.11. Rumia - Orkan 
16/17.11. GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
23/24.11. Puck - Zatoka 95 

U-14 (C2)          2011 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1
BAŁTYK AP

31.08./1.09. Choczewo - Latarnik 
  7/ 8.09. GDYNIA - Sztorm Kosakowo 
14.09. PAUZA 
21/22.09. GDYNIA - Profan Gościcino 
28/29.09. Władysławowo - Jantarek 
  5/ 6.10. GDYNIA - Zatoka 95 Puck 
12/13.10. Rumia - Orkan 
19/20.10. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
26/27.10. Gdynia - AP KP 
  3.11. Bolszewo - AP Cassubian 
  9/10.11. Gdynia - Szesnastka 
16/17.11. GDYNIA - Jedynka II Reda 
23/24.11. Wejherowo - Gryf 

Grupa 2  / LINK 
BAŁTYK AP II

31.08./1.09. GDYNIA - Ogniwo Sopot 
  7 /8.09. Gdynia - Szesnastka II 
14/15.09. GDYNIA - Orlik Przodkowo 
21.09. PAUZA 
28/29.09. GDYNIA - Gedania 
  5/ 6.10. Gdańsk - Stoczniowiec 
12/13.10. GDYNIA - Sopocka AP 
19/20.10. Gdańsk - MFS 
26/27.10. GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 
  9/10.11. GDYNIA - Lechia II Gdańsk 
16/17.11. Bojano - Dragon II Pomorze 

U-13 (D1)          2012 / LINK 
I liga wojewódzka 
BAŁTYK AP

17/18.08. Czernin - KS 
24/25.08. GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
31.08./1.09. Pelplin - Wierzyca 
  7/ 8.09. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
14/15.09. Gniewino - Stolem 
21/22.09. GDYNIA - SI Arka Gdynia 
28/29.09. Bojano - Dragon Pomorze 
  5/ 6.10. GDYNIA - Pomezania Malbork 
12/13.10. Kościerzyna - Kaszubia 
19/20.10. GDYNIA - Gryf Wejherowo 
26/27.10. Przechlewo - AP JFA 
  3.11. GDYNIA - Lechia Gdańsk 
  9/10.11. Słupsk - AP Gryf 
16/17.11. GDYNIA - Gedania 
23/24.11. Kartuzy - AP 

II liga wojewódzka / LINK 
Grupa 1 
BAŁTYK AP II 

31.08./1.09. Gdańsk - Jaguar II 
  7/ 8.09. GDYNIA - Orkan Rumia 
14/15.09. Gdynia - AP KP 
21/22.09. GDYNIA - Orzełki Żelistrzewo 
28/29.09. Gdynia - GAP Dąbrowa 
  5/ 6.10. Kosakowo - Sztorm 
12/13.10. GDYNIA - Szesnastka Gdynia 
19/20.10. Gdynia - Pomorzanin 
26/27.10. GDYNIA - AP Karol Piątek 
  3.11. Gdynia - SI Arka II 
  9/10.11. GDYNIA - Kaszuby Połchowo 
16/17.11. Wejherowo - Błękitni 
23.11. PAUZA 

U-12 (D2)          2013 / LINK 
Grupa 1 
BAŁTYK AP 

31.08./1.09. GDYNIA - AP KP Gdynia 
  7/ 8.09. Rumia - Salos 
14/15.09. GDYNIA - Orkan Rumia 
21/22.09. Wejherowo - Gryf 
28/29.09. GDYNIA - Jedynka Reda 
  5/ 6.10. Jastarnia - PKS 
12/13.10. GDYNIA - AP Karol Piątek 
19/20.10. Władysławowo - Jantarek 
26/27.10. GDYNIA - Stolem Gniewino 
  3.11. Puck - Zatoka 95 
  9/10.11. GDYNIA - Orzełki Żelistrzewo 
16/17.11. Gdynia - SI Arka 
23/24.11. GDYNIA - AP Cassubian 

Grupa 2 / LINK
BAŁTYK AP II  

31.08./1.09. Wejherowo - Błękitni 
  7/ 8.09. GDYNIA - Szesnastka Gdynia 
14/15.09. Rumia - Salos II 
21/22.09. GDYNIA - SI Arka II Gdynia 
28/29.09. Gdańsk - Gedania 
  5.10. PAUZA 
12/13.10. Reda - Jedynka II 
19/20.10. GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
26/27.10. Gdańsk - Jaguar 
  3.11. GDYNIA - Checz Gdynia 
  9/10.11. Gdynia - GAP Dąbrowa 
16/17.11. GDYNIA - Sztorm Kosakowo 
23/24.11. Gdynia - AP KP II 

 

Turnieje związkowe dla młodszych roczników 

 ... 

 

KLIKNIJ    wiosna 2024 

 

 

Dziś obchodzą urodziny:

-

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.