Wiosenny rozkład jazdy (2021)

Aktualizacja: 29.06.2021, godz. 14:30 

U-18 (A1)           2003 / LINK 
Liga Makroregionalna U-19
Bałtyk AP

  7.03., 16:30 Toruń - Elana 0:1 
14.03., 15:00 GDYNIA - Chemik Bydgoszcz 2:2 (Jaryczewski, Małyszczycki) 
21.03., 13:30 Stargard - Błękitni 0:1 
27.03., 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka - przełożony na 19.05. 
  1.04., Wolin - Vineta - przełożony na 30.05. 
11.04., 15:00 GDYNIA - Warta Poznań - przełożony na 6.06. 
18.04., 12:00 Poznań - AP Reissa - przełożony na 13.06. 
25.04., 15:00 GDYNIA - Elana Toruń 1:4 (Raszeja) 
  2.05., 12:30 Bydgoszcz - Chemik 0:1 
  9.05., 17:00 GDYNIA - Błękitni Stargard 1:1 (Mróz) 
16.05., 12:00 Ustka - Jantar 2:0 (Mróz /k/, Małyszczycki) 
19.05., 15:00 GDYNIA - Jantar Ustka 6:2 (Reszka 2, Ćwikła 2, Jaryczewski, Dusza) 
23.05., 15:00 GDYNIA - Vineta Wolin 0:0 
30.05., 11:30 Wolin - Vineta 5:1 (Mróz 2 /1k/, Dusza, Raszeja, Święciński) 
  6.06., 15:00 GDYNIA - Warta Poznań 0:6 
13.06., 16:00 Poznań - AP Reissa 3:0 (Jaryczewski, Mróz, Rosiński) 
18.06., 12:30 Poznań - Warta 2:5 (Jaryczewski, P. Wyszomierski) 
26.06., 12:00 GDYNIA - AP Reissa 2:2 (Formella, Dusza) 

U-17 (B1)           2004-05 / LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  7.03., Wejherowo - Gryf - przełożony na 19.05. 
14.03., 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka 5:1 (Siekierski 3, Wiśniewski, Zębrzuski) 
21.03., 11:00 Gdynia - SI Arka 4:0 (Kaliszewski, Strzelecki /k/, Wiśniewski, Siekierski /w/ ) 
28.03., 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. - przełożony na 12.05. 
31.03., 16:00 Słupsk - KS Gryf - przełożony na 26.05. 
11.04., 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino - przełożony na 22.06. 
17/18.04., Stężyca - Radunia - przełożony na 16.06. 
25.04., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 12:1 (Wiśniewski 7, Zębrzuski 2, Siekierski, Klamrowski, G. Andrasz /k/ ) 
  1.05., 11:00 Malbork - Pomezania 3:2 (Wiśniewski, Zębrzuski, Sierzputowski) 
  9.05., 13:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 3:1 (Wiśniewski, Siekierski /k/, sam.) 
12.05., 15:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 7:1 (Witman 3, Wiśniewski, Zębrzuski, Żyndul, Strzelecki) 
16.05., 11:00 Gdańsk - Jaguar 2:2 (Wiśniewski, Zębrzuski) 
19.05., 17:00 Wejherowo - Gryf 2:1 (Sierzputowski 2) 
23.05., 13:00 GDYNIA - Gryf Tczew 8:0 (Sierzputowski 4, Wiśniewski 2, Siekierski, Witman)
26.05., 16:00 Słupsk - KS Gryf 2:3 (Zębrzuski, Wiśniewski) 
29.05., 14:00 Chojnice - Chojniczanka 1:2 (Klamrowski) 
  3.06., 15:30 GDYNIA - Bytovia 3:0 (walkower, goście nie przyjechali) 
  6.06., 16:30 Gdańsk - Gedania 0:3 
10.06., 15:45 Gdynia - Arka 1:3 (Siekierski) 
16.06., 19:30 Stężyca - Radunia 2:3 (Wiśniewski, Siekierski) 
19.06., PAUZA
22.06., 16:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 4:2 (Witman, Jarząb, Sierzputowski, J. Grota) 

II liga wojewódzka / LINK 
Grupa 1
Bałtyk AP II

20.03., PAUZA 
21.03., 15:00 Gdynia - AP KP 3:6 (Jarząb 2, Gajda) 
28.03., 15:00 GDYNIA - AS Pomorze - przełożony na 12.05. 
  3.04., 15:00 Gdańsk - SKF Jaguar - przełożony na 19.06. 
11.04., 11:00 GDYNIA - Gedania II - przełożony na 26.06. 
17.04., 15:00 Sopot - Sopocka AP - przełożony 22.06. 
25.04., 11:00 GDYNIA - Wybrzeże Gdańsk 9:3 (K. Galas 2, Gajda 2, Betlejewski 2, W. Łoś, M. Przygodzki, Sawicz)
  1.05., PAUZA
  9.05., 15:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (Sidniew /w/, Betlejewski, Gajda) 
12.05., 14:00 GDYNIA - AS Pomorze 4:3 (Gajda 3 /1k/, K. Galas) 
16.05., 19:00 Gdańsk - Morena 3:1 (Klawikowski, Betlejewski, Karpiński)
23.05., 11:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 1:2 (K. Galas) 
29.05., 11:00 Rumia - Orkan 8:1 (K. Galas 4, Karpiński 3 /1k/, W. Łoś) 
  5.06., 11:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 6:2 (Betlejewski 2, Sidniew, Żyndul, Karpiński, Klawikowski) 
12.06., Gdynia - AP KP - przełożony na 21.03. 
19.06., 19:30 Gdańsk - SKF Jaguar 1:5 (Jarząb) 
22.06., 15:00 Sopot - Sopocka AP 9:0 (I. Drenda 3, K. Galas 2 /1w/, Gajda 2 /1w/, Karpiński, M. Przygodzki) 
27.06., 13:00 GDYNIA - Gedania II 3:6 (Jarząb, Betlejewski, G. Andrasz) 

U-15 (C1)           2006 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  7.03., 15:00 GDYNIA - Cartusia 3:0 (Kułakowski, Maliszewski, S. Kaczmarek) 
14.03., 11:00 Wejherowo - Gryf - przełożony na 28.04. 
21.03., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 2:3 (Marcin Szulc 2) 
27.03., 14:00 Chojnice - Chojniczanka - przełożony na 13.06. 
  3.04., 13:00 GDYNIA - Rodło Kwidzyn - przełożony na 9.06. 
11.04., 11:00 Gdańsk - Gedania - przełożony na 19.06. 
18.04., 11:00 GDYNIA - Pomezania Malbork - przełożony na 23/24.06. 
24.04., 11:00 Tczew - Gryf 2:4 (Marcin Szulc, Kasprzak) 
28.04., 18:00 Wejherowo - Gryf 1:1 (Zapaśnik /w/ ) 
  2.05., 15:00 GDYNIA - U-2 Bytów 1:1 (sam.) 
  8.05., 12:00 Debrzno - MKS 4:2 (J. Wyszomierski, Marcin Szulc, Oliwier Hewelt, Zapaśnik)
15.05., PAUZA
23.05., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 8:0 (Zapaśnik 3, Marcin Szulc 3, Oliwier Hewelt, Pluta)
30.05., 15:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:4 (Kułakowski) 
  3.06., 13:00 GDYNIA - Salos Słupsk 8:0 (Zapaśnik 4 /1w/, Czukiewicz, Pietruszka, Kurzyński /k/, Kułakowski)
  6.06., 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 3:7 (Zapaśnik /w/, Kułakowski, Czukiewicz) 
  9.06., PAUZA (Rodło Kwidzyn wycofało się) 
13.06., 11:00 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Czukiewicz, Kułakowski) 
19.06., 12:30 Gdańsk - Gedania 0:4 
23.06., 19:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 4:2 (Czukiewicz 2, Marcin Szulc 2) 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

28.03., 11:00 GDYNIA - Orkan Rumia - przełożony na 13.06. 
31.03., 17:00 Choczewo - Latarnik - przełożony na 19.06. 
10.04., 11:00 GDYNIA - KTS-K Luzino - przełożony na 23.05. 
18.04., 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia - przełożony na 24.04. 
24.04., 15:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 11:1 (Pluta 3, Marcin Szulc 3, Domański, Stachowiak, Folega, Straszkiewicz, sam.)
  2.05., 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 7:1 (Bednarczyk 4, Maliszewski, Domański, Olgierd Hewelt) 
  9.05., 11:00 Starzyno - Kaszubia 6:2 (Folega, Straszkiewicz, Stachowiak, Maliszewski, Olgierd Hewelt, Domański) 
16.05., 15:00 GDYNIA - Zatoka Puck 5:3 (Zapaśnik 3, Olgierd Hewelt, Oliwier Hewelt) 
22.05., PAUZA (Sztorm Kosakowo wycofał się)
23.05., 19:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 1:4 (Olgierd Hewelt) 
29.05., PAUZA (Stolem Gniewino wycofał się) 
  5.06.,   9:00 Gdańsk - AS Pomorze 1:4 (Olgierd Hewelt) 
13.06., 18:00 GDYNIA - Orkan Rumia 1:3 (Kasprzak) 
20.06., 12:00 Gniewino - Latarnik Choczewo 2:1 (Olgierd Hewelt 2) 

U-14 (C2)           2007 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  6.03., PAUZA (U-2 Bytów wycofał się)
14.03., 13:00 Reda - Jedynka 0:0 
21.03., 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 0:1 
28.03., 13:00 Skarszewy - Wietcisa - przełożony na 25.04. 
25.04., 13:00 Skarszewy - Wietcisa 2:1 (Snarski 2) 

Grupa mistrzowska / LINK
  1.05., 18:00 Gdańsk - Jaguar 0:0 
  9.05., 11:00 GDYNIA - Sparta Sycewice 2:1 (Bednarczyk 2) 
16.05., 18:30 Gdańsk - Lotos 1:8 (Eski /k/ ) 
22.05.,   9:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 2:11 (Bednarczyk 2) 
29.05., 16:00 Wejherowo - Gryf 0:4 
  3.06., 15:00 GDYNIA - Jantar Ustka 3:1 (Maćkiewicz, Bednarczyk, Dobrosielski) 
  6.06., 14:00 Kowale - AP GKS 0:4 
13.06., 13:30 Gdańsk - Gedania 0:6 
20.06., 15:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:11 (Snarski) 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

  7.03., 15:00 GDYNIA - Orkan Rumia 6:1 (Gryglicki 4, Cholewiński, Malanowski) 
20.03., 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 0:4 
27.03., 15:00 Wejherowo - Gryf II - przełożony na 26.05. 
  3.04., GDYNIA - Orkan Rumia - przełożony na 7.03. 
11.04., 14:30 Łęczyce - Błękitni Wejherowo - przełożony na 16.06.  
17.04., PAUZA 
24.04., 13:00 Reda - Jedynka II 5:0 (Kolenda, Snarski, Cholewiński, Labudda, Janiszewski)
  2.05., 17:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 1:1 (Pawłowski) 
  8.05., PAUZA
16.05., 17:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 4:1 (S. Stanulewicz, K. Lewandowski, Janiszewski, Matyka) 
23.05.,   9:00 Gdynia - SI Arka II 3:4 (Kudrycki, Kaczyński, Pawłowski) 
26.05., 18:00 Wejherowo - Gryf II 1:3 (Kaczyński) 
29.05., 17:00 GDYNIA - Klif Chłapowo 0:1 
  6.06., 17:00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo 2:0 (Wolny, sam.) 
12.06., 17:00 Gdynia - AP KP 3:1 (K. Lewandowski, Labudda, Łuczak) 
16.06., 18:45 Łęczyce - Błękitni Wejherowo 5:2 (Labudda 2, Kudrycki /k/, Łuczak, D. Piórkowski)
19.06., 17:30 GDYNIA - Barca Bolszewo 2:1 (D. Piórkowski, Kaczyński) 

U-13 (D1)           2008 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  6.03., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:4 
13.03., 14:00 Słupsk - Gryf 2:1 (Adam Michalak, Marcel Szulc) 
21.03., 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 1:4 (Michał Szulc) 
28.03., 17:00 Gdańsk - Gedania - przełożony na 26.05. 
  3.04., 15:00 GDYNIA - Pogoń Lębork - przełożony na 9.06. 
10.04., 11:00 Tczew - Gryf - przełożony na 26.06. 
17.04., 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk - przełożony na 23.06. 
24.04., 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 1:1 (Iwaszczuk /r/ ) 
  1.05., 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 3:0 (Kusiak 3) 
  9.05., 11:00 Kartuzy - Cartusia 1:1 (Marcel Szulc) 
15.05., 13:00 GDYNIA - Kaszubia Studzienice 0:1 
23.05., 15:00 Kowale - AP GKS 1:3 (Michał Szulc) 
26.05., 15:00 Gdańsk - Gedania 1:2 (Różewski) 
30.05., 19:00 GDYNIA - Jedynka Reda 1:2 (Michał Szulc) 
  3.06., 16:00 Gdynia - SI Arka 2:4 (Iwaszczuk, Marcel Szulc) 
  6.06., 11:00 GDYNIA - Wierzyca Pelplin 1:2 (Charamsa) 
  9.06., 19:00 GDYNIA - Pogoń Lębork 3:1 (Adrian Sęk 3) 
12.06., 11:00 Przechlewo - AP JFA 0:1 
16.06., 18:30 Tczew - Gryf 1:8 (Bogdan) 
19.06., 15:30 GDYNIA - Chojniczanka 1:5 (Michał Szulc) 
23.06., 19:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 3:4 (Iwaszczuk, Frolików, Adam Sęk) 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

27.03., 15:00 GDYNIA - SPK Kamionka - przełożony na 13.06. 
  3.04., 10:30 Gdańsk - Ex-Siedlce - przełożony na 20.06. 
10.04., 15:00 GDYNIA - AS Pomorze - przełożony na 3.06. 
17.04., 16:00 Chwaszczyno - Dragon II Pomorze - przełożony na 16.06. 
24.04., 13:00 GDYNIA - Pomerania Gdańsk 0:9 
  2.05., 11:00 Gdynia - UKS Cisowa 6:0 (Reszel 2, Iwaszczuk, Adam Sęk, Staniszewski, Nowak)
  8.05., 13:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 0:9 
15.05., 13:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 0:7 
22.05., 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 9:2 (Frolików 3, Michał Szulc 3, Różewski, Reszel, Iwaszczuk)
29.05., 19:00 Gdynia - SI Arka II  3:1 (Iwaszczuk 2, Michał Szulc) 
  3.06., 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 1:11 (Adam Sęk) 
  6.06., 13:00 GDYNIA - Gedania II 1:4 (Jarzębski) 
13.06., 16:00 GDYNIA - SPK Kamionka 12:3 (Łakomski 7, Charamsa 3, Nowak, Michał Szulc)
16.06., 18:00 Chwaszczyno - Dragon II Pomorze 0:16 
20.06.,   9:30 Gdańsk - Ex-Siedlce 0:3 (walkower) 

U-12 (D2)           2009 / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

20.03., PAUZA (Iskra Gdynia wycofała się) 
21.03., 15:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 2:0 (Staniszewski, Gazda) 
27.03., 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia - przełożony na 19.06. 
  3.04., Gdynia - GAP Dąbrowa - przełożony na 21.03. 
10.04., 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia - przełożony na 23.06.  
17.04., 12:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo - przełożony na 16.06. 
24.04., 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:11 
  1.05., 13:00 Gdańsk - Gedania 3:2 (Adam Sęk 2, Adrian Sęk) 
  8.05., 15:00 GDYNIA - Sopocka AP 3:1 (Tatrocki /k/, Adrian Sęk, Gazda) 
16.05., 11:00 Kosakowo - Sztorm II 2:2 (Gruszka 2) 
22.05., 11:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 4:3 (Adam Sęk, Adrian Sęk, Staniszewski, Gazda)
29.05., 13:00 Rumia - Orkan II 2:0 (Gruszka /w/, Adam Sęk) 
  2.06., 17:00 Sopot - Ogniwo 3:0 (walkower, odwołany przez gospodarzy) 
  5.06., PAUZA (Dragon II Bojano wycofał się)
13.06., 11:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 6:2 (Adam Sęk 2, Adrian Sęk 2, Staniszewski, Szpiller)
16.06., 20:00 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 3:4 (Adrian Sęk 3) 
19.06.,   9:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:13 
23.06., 16:30 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 1:0 (Adrian Sęk) 

U-12 (D2)           2010 / LINK
Grupa 3 
Bałtyk AP II 

14.03., 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 1:4 (Wittbrodt) 
21.03., 11:00 GDYNIA - Pokolenia LG 0:4 
27.03., PAUZA 
  3.04., GDYNIA - MFS Gdańsk - przełożony na 14.03. 
11.04., 13:00 Gdańsk - Lechia - przełożony na 30.05. 
18.04., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk - przełożony na 23.06. 
24.04., 13:15 Juszkowo - GTS Pruszcz Gd. 2:1 (Mieczkowski /w/, Zamorski) 
  1.05.,   9:30 GDYNIA - Gedania 1:10 (Tokarski) 
  8.05., 11:30 Gdańsk - Sparta 3:6 (Wittbrodt 2, Sikorski) 
16.05., 13:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 1:6 (Żółtowski) 
23.05., 17:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 4:1 (Sikorski 2, Lasocki, Wittbrodt)
30.05., 13:00 Gdańsk - Lechia 0:3 
  3.06.,   9:00 GDYNIA - AP Grembocki Gdańsk 1:2 (Sikorski) 
  5.06., 13:00 Gdańsk - Stoczniowiec 4:2 (Adam Sęk, Adrian Sęk, Sikorski, Lasocki)
12.06., PAUZA
20.06., 13:00 Gdańsk - AS Pomorze 2:3 (Adam Sęk 2) 
23.06., 16:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 1:10 (Mieczkowski) 

2010 (E1), turnieje / LINK
Grupa 16 (mistrzowska): BAŁTYK AP, Jantarek Władysławowo, Kaszuby Połchowo, Orzełki Żelistrzewo, Sztorm Kosakowo, Zatoka 95 Puck

17/18.04., GDYNIA - przełożony na 23/24.06. 
15.05.,   9:00 Kosakowo 
  5.06., 15:00 Puck 
26.06., 11:00 GDYNIA 

2011 (E2), turnieje / LINK
Grupa 24 (spadkowa): BAŁTYK AP, SI Arka II Gdynia, Ejsmond Club II Gdynia, Flauta Gdynia, Pomorzanin Gdynia, Pomerania II Gdańsk 

25.04.,   9:00 Gdynia
22.05., 10:00 Gdynia 
12.06., 12:00 GDYNIA 

2012 (F1), turnieje / LINK
Grupa 16 (mistrzowska): BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, SI Arka II, Jedynka Reda, MKS Władysławowo, Orzełki Żelistrzewo

  9.05., 17:00 Gdynia
29.05., 16:00 Reda 
13.06., 10:00 Starzyno 

2013 (F1), turnieje / LINK
Grupa 25 (spadkowa): BAŁTYK AP II, AP KP II Gdynia, AP Grembocki Gdańsk, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Pomorzanin Gdynia 

  9.05., 10:00 Gdynia 
29.05.,   9:00 Gdynia 
13.06.,   9:00 Gdynia 

 

 KLIKNIJ  jesień 2020 

Dziś obchodzą urodziny:

-

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.