Jesienny rozkład jazdy (2022)

Aktualizacja: 4.12.2022, godz. 15:20  

 

U-19 (A1)          2004 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP

13.08. ....... GDYNIA - Ex-Siedlce Oldboys Gdańsk (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Bytów - Bytovia 4:0 (Wiwatowski 3, Laga) 
24.08. PAUZA (SKS Bałtyk Gdynia wycofał się) 
27.08. 11:00 Lębork - Pogoń 4:0 (Hewelt, Klawikowski, Gajda, Czukiewicz) 
31.08. 14:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 0:3 
  4.09. 16:00 Słupsk - Gryf 1:5 (Gajda) 
  7.09. 16:00 GDYNIA - Portowiec Gdańsk (PP) 1:4 (Wiwatowski)  
11.09. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 1:1 (Koriat) 
17.09. PAUZA (Gryf Tczew wycofał się)
24.09. PAUZA (Potok Pszczółki wycofał się) 
  2.10. 11:00 Gdańsk - Gedania 3:1 (K. Galas, Gajda, Jeżyk /k/ ) 
  9.10. 13:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 4:1 (Ma. Szulc 2, Czukiewicz, K. Galas) 
15.10. 14:30 Chojnice - Kolejarz 6:4 (Olejczyk 2, K. Galas, Jóskowski, Czukiewicz, Ma. Szulc) 
22.10. 13:00 GDYNIA - Chojniczanka 2:3 (Gajda, Kaliszewski) 
30.10. 13:00 Gdańsk - Olimpic 3:2 (Gajda 2, Koriat) 
  5.11. 15:00 Gdańsk - Jaguar 5:1 (Hewelt 3, Wiwatowski, Kaliszewski) 
12.11. PAUZA 
19.11. PAUZA (Sobieski Gniew wycofał się) 
27.11. 13:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:1 (Zapaśnik, Kaliszewski /w/ ) 

U-17 (B1)          2006 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

21.08. 15:00 GDYNIA - Zatoka Puck 3:0 (Jóskowski, Czukiewicz, Gryglicki) 
27.08. 13:30 Stężyca - Radunia 0:2 
  4.09. 15:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:4 (Czarnecki 2k) 
10.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 0:3 
18.09. 19:00 GDYNIA - Gryf Tczew 1:6 (Maliszewski) 
25.09. 11:00 Bytów - Bytovia 2:1 (Stachowiak, Czukiewicz) 
  2.10. 17:00 GDYNIA - Gedania 2:1 (Leśniak, Wyszomierski) 
  9.10. 15:00 Malbork - Pomezania 2:2 (Czarnecki, M. Łoś) 
16.10. 19:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 15:0 (Czarnecki 5, Eski 2, Gryglicki 2, Wyszomierski, M. Łoś, M. Galas, Pluta, Adamczak, Zadruszewski)
23.10. 11:00 Luzino - Wikęd 2:5 (Zadruszewski /k/, Pluta) 
29.10. 13:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 1:3 (Czarnecki /k/ ) 
  6.11. 15:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:0 (Ma. Szulc) 
12.11. 13:00 Gdańsk - Lechia II 1:6 (Gryglicki) 

II liga wojewódzka / LINK
Bałtyk AP II 

20.08. PAUZA 
27.08. 13:00 Gdańsk - Jaguar II 0:3 
  4.09. 19:00 GDYNIA - Orkan Rumia 2:4 (Domański 2k) 
10.09. 13:30 Kiełpino - Amator 2:3 (Snarski 2) 
18.09. 11:00 GDYNIA - Motława Suchy Dąb 4:0 (M. Otachel 2, Chyliński, Olejczyk) 
24.09. 14:30 Kwidzyn - Rodło 3:3 (Folega, Domański /k/, Pluta) 
  2.10. 19:00 GDYNIA - Gedania II 0:0 
  9.10. 16:00 Leźno - Sporting 2:3 (M. Otachel, Niklas) 
15.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 1:4 (O. Stanulewicz) 
22.10. 10:00 Gowidlino - FC 3:1 (Niklas 2, Markowski) 
  6.11. 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 5:2 (M. Otachel, Hinc, Niklas, M. Łoś, sam.) 

U-16 (B2)          2007 i 2008 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA (Lew Lębork wycofał się)  
27.08. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się)  
28.08. 17:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 6:1 (Sokół 3, Szteler 2, Watkowski) 
  4.09. 17:00 Łęgowo - GTS Pruszcz Gd. 5:3 (Sokół 3, Łuczak, Werner) 
10.09. 11:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 3:2 (Szteler 2, Sokół) 
17.09. 11:00 Sopot - AP GKS Kowale 2:4 (Sokół, Chromiński /k/ ) 
24.09. 18:00 GDYNIA - Gedania 0:2 
  1.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 2:2 (Pietruszka, Gryglicki) 
  8.10. 11:00 GDYNIA - Jedynka Reda 3:2 (Gryglicki 2, Maćkiewicz) 
13.10. 15:00 Stężyca - Radunia 3:2 (Szteler, Maćkiewicz, Eski /k/ ) 
22.10. 15:00 GDYNIA - Chojniczanka 2:2 (Sokół, Eski) 
29.10. 15:30 Tczew - Gryf 4:2 (Sokół 2, Gryglicki, Watkowski /k/ ) 
  5.11. 13:00 Gdańsk - Jaguar 3:1 (Sokół 2, Maćkiewicz) 
12.11. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. - przełożony na 28.08. 
20.11. 15:00 GDYNIA * - Stolem Gniewino 3:3 (Eski /w/, Różański, Watkowski) 
27.11. 15:00 GDYNIA - Sopocka AP 5:2 (Eski 2, Markowski, Lewandowski, Szteler) 

* zamiana gospodarza 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
(system 4-rundowy) 
Bałtyk AP II 

20.08. 19:00 Gdynia - AP KP 14:0 (Gryglicki 7, Sokół 3, Maćkiewicz, Szteler, Kaczyński, Watkowski) 
28.08. 19:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z gry) 
  3.09. 14:00 Wejherowo - Gryf 4:6 (Bednarczyk 2, Leszczyński, sam.) 
11.09. 17:00 Gniewino - Stolem II 4:3 (Godlewski /w/, Kunikowski, Daleki, Jankowski) 
17.09. 15:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 5:2 (Bednarczyk 3, Wajda 2) 
25.09. 11:00 Chłapowo - Klif 3:3 (Kudrycki, Michalak, sam.) 
  1.10. 13:00 GDYNIA - Wikęd Luzino 2:3 (Jankowski 2) 
  8.10. 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 4:2 (Lewandowski 2, Szteler, Różewski /k/ ) 
15.10. 17:30 Bolszewo - Barca 6:1 (Frolików 2, Lipiński, Bogdan, Kaczyński, Kędziora) 
22.10. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 10:1 (Kunikowski 3, Frolików 2, P. Stasiak 2, Wajda 2, Zawadzki) 
29.10. 19:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 0:0 
  5.11. 11:00 Reda - Jedynka II 0:2 
12.11. 13:00 GDYNIA - Klif Chłapowo 9:5 (Kondracki 5, Szteler 2, Różański, Jaźwiński) 
  4.12. 13:00 GDYNIA * - Wikęd Luzino 6:2 (Szteler 2, Łuczak, Markowski, M. Galas, Pietruszka) 

* zamiana gospodarza 

U-15 (C1)          2008 / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 Gdańsk - Gedania 2:3 (Mi. Szulc, Frolików) 
28.08. 11:00 Sopot - Sopocka AP 11:0 (Godlewski 5, Frolików 2, Telszewski, Leszczyński, Mi. Szulc, Zawadzki) 
  4.09. 11:00 GDYNIA - Wierzyca Pelplin 17:0 (Mi. Szulc 4, Jankowski 4, Frolików 3, E. Bebej 2, Zawadzki 2, Daleki, sam.) 
10.09. PAUZA (AP GKS Kowale wycofała się) 
18.09. 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:1 (E. Bebej, Mi. Szulc) 
24.09. 17:00 Chojnice - Chojniczanka 5:0 (Mi. Szulc 2, Zawadzki, Telszewski, Daleki) 
  1.10. 15:00 GDYNIA - AS Pomorze 4:0 (Kunikowski 2, Mi. Szulc, Godlewski /w/ ) 
  9.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 3:4 (Telszewski, Kunikowski, Daleki) 
16.10. 17:00 GDYNIA - Piłeczka Pruszcz Gd. 2:0 (Godlewski, Wajda) 
22.10. PAUZA (Kaszubia Studzienice wycofała się) 
29.10. 17:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 6:0 (Wajda 3, Kunikowski 2, Daleki) 
  5.11. 11:00 Gdynia - SI Arka 0:7 
12.11. 15:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 3:0 (Godlewski 2, Telszewski) 
19.11. 11:00 Tczew - Gryf 0:3 
27.11. 17:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 3:4 (Godlewski, Wajda, Kunikowski) 

U-14 (C2)          2009 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 3:1 (Murawski, Adam Sęk, Gazda) 
27.08. 13:00 Luzino - Wikęd 4:3 (Adam Sęk 2, Król, Jagiełło) 
  4.09. 13:00 GDYNIA - AP Cassubian 8:1 (C. Sawosz 5, A. Drenda 3) 
11.09.   9:00 Gdynia - Ejsmond Club 6:0 (A. Drenda 2, S. Nowak, Kleszczyński, Solomko) 
17.09. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 10:0 (Adrian Sęk 3, Kaszubowski, A. Drenda /k/, Solomko, Karbowiak, Michalak, Adam Sęk, Król)
25.09. 13:00 Reda - Jedynka II 1:3 (Król) 
  1.10. 17:00 GDYNIA - Ogniwo Sopot 9:0 (C. Sawosz 4, Gruszka 2, Sierakowski, Kornath, Murawski) 
  8.10. 11:00 Gniewino - Stolem 2:4 (Karbowiak, Gruchała) 
15.10. PAUZA
23.10. 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 6:1 (Staniszewski 2, Solomko, Adam Sęk, Gruchała, Kornath) 
29.10. 11:00 Szemud - Eko-Prod 8:0 (Adrian Sęk 3, Adam Sęk 2, Dolata, Jagiełło, M. Nowakowski) 
  6.11. 13:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 8:0 (Król /k/, Gruszka, Gazda, M. Bebej, Jagiełło, Solomko, Adrian Sęk, C. Sawosz) 
12.11. 14:00 Władysławowo - MKS 8:0 (Dzikowski 5, A. Drenda, Dolata, Solomko) 

Grupa 2 / LINK 
Bałtyk AP II 

20.08. 18:30 Osice - Osiczanka II - przełożony na 1.09. z powodu złego stanu boiska 
28.08. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 12:0 (Gruszka 2, Solomko 2 /2w/, Gazda 2, Karbowiak 2, Adam Sęk, Adrian Sęk, Jagiełło, Staniszewski /k/ ) 
  1.09. 17:00 Osice - Osiczanka II 10:1 (Adam Sęk 3 /1k/, C. Sawosz 2, Adrian Sęk 2, Kaszubowski, Gazda, Solomko) 
  3.09. 19:00 Gdańsk - AS Pomorze 7:0 (Gazda 2, C. Sawosz, Adam Sęk, Solomko /w/, Adrian Sęk, Pieronek /w/ ) 
10.09. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 2:6 (Gruszka 2) 
18.09. 11:00 Łęgowo - GTS Pruszcz Gd. 15:0 (P. Nowakowski 4, A. Drenda 4, Staniszewski 2, Kornath 2, Dolata, C. Sawosz, Adam Sęk) 
25.09. 15:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 4:0 (S. Nowak 2, Adam Sęk, Tatrocki) 
  2.10. 13:00 Gdańsk - AP Orlen 6:1 (S. Nowak, Kleszczyński, Gruchała, Adam Sęk, P. Nowakowski, Słomowicz) 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 4:0 (Gazda 2 /1k/, Gruchała, Adam Sęk) 
16.10. 19:00 Gdańsk - Jaguar III 2:1 (Kornath, Gazda) 
22.10. PAUZA
29.10. PAUZA (AP Grembocki Gdańsk wycofał się) 
  5.11. 10:00 Gdańsk - Victoria 4:2 (Adrian Sęk, A. Drenda, Gruchała /k/, Dolata) 
13.11. 17:00 GDYNIA - Gedania II 10:1 (Adam Sęk 4, Gazda 2, Karbowiak, Michalak, M. Bebej, sam.) 

U-13 (D1)          2010 / LINK
II liga wojewódzka 
Grupa 2  
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA 
27.08. 13:00 GDYNIA - Pokolenia LG 2:6 (Pierzchała, Lasocki) 
  3.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 0:14 
10.09. 13:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 11:1 (Wittbrodt 6, Mieczkowski, Kowalczuk, Horała, Ślepecki, Wiese) 
17.09. 12:30 Gdańsk - Pomerania 5:2 (Pierzchała 2, Lasocki, Wittbrodt, sam.) 
24.09. PAUZA (Portowiec Gdańsk wycofał się) 
  2.10. 11:00 Gdańsk - Lechia II 4:6 (Pienczykowski 2, Kowalczuk, Wittbrodt) 
  9.10.   9:30 Gdańsk - Ex-Siedlce Gdańsk 5:3 (Lasocki, Mieczkowski, Wittbrodt, Zamorski, Gołębiewski) 
16.10. 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 0:3 
22.10. PAUZA (Piki Gdańsk wycofały się)  
30.10. 11:00 GDYNIA - Gedania II 1:0 (Ślepecki) 
  6.11. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec 10:1 (Kowalczuk 5, Gołębiewski 2, Mieczkowski, Błaszczyk, sam.) 
12.11. PAUZA (Olimpia Osowa wycofała się) 

U-12 (D2)          2011 i 2012 / LINK
Grupa 1 
Bałtyk AP

21.08. 13:00 GDYNIA - AP Cassubian 11:0 (Jastrzębski 4, Penk, Horała, Skrzyński, K. Sadowski, Lipski, Mazurek, Wiese) 
28.08. 13:35 Gościcino - Profan 6:2 (Skrzypkowski, K. Walęcki, Lipski, Kożanowski, Jastrzębski, sam.) 
  3.09. 11:00 GDYNIA - Orkan Rumia 4:1 (Mazurek 2, Lipski 2) 
11.09. 11:00 Kosakowo - Sztorm 0:4 
18.09. 15:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 12:1 (Jastrzębski 4, Matyja 3, Gałek, Lipski, Mazurek, Potrawiak, Skrzypkowski) 
24.09. 15:00 Reda - Jedynka 1:7 (Krupiński /w/ ) 
  2.10. 13:00 GDYNIA - AP Karol Piątek 0:2 
  9.10. 16:00 Darzlubie - Kaperki Puck 5:3 (Myślewski 2, Lipski, Gałek, Jastrzębski) 
16.10. 17:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 7:1 (Lipski 3, Penk, Jastrzębski, sam. 2) 
22.10. 13:00 Starzyno - Orzełki Żelistrzewo 1:14 (Matyja) 
29.10. 15:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 6:2 (Jastrzębski 2, Matyja, Myślewski, Krupiński, sam.) 
  6.11. 14:00 Puck - Zatoka 95 7:0 (Matyja 2, Skrzyński 2, Myślewski, Jastrzębski, Potrawiak) 
13.11. 11:00 GDYNIA - Błękitni Wejherowo 1:7 (Jastrzębski) 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP II 

20.08. 11:00 Bojano - Dragon Pomorze 0:11 
28.08. 17:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:0 (Kukawka 2, Bryndza) 
  3.09. 11:00 Reda - Jedynka II 0:12 
11.09. 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 10:0 (Bryndza 4, Kukawka 2, Żuchowski 2, F. Stasiak, Paluszek) 
17.09. PAUZA (GAP Dąbrowa wycofała się)  
24.09.   9:30 Rumia - Orkan II 6:0 (Roszczyk 2, Wielgosz, Kukawska, F. Stasiak, Kass) 
  2.10. 15:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:14 
  9.10. 17:00 Gdynia - Ejsmond Club 1:4 (Bryndza) 
16.10. 11:00 GDYNIA - Ogniwo Sopot 9:0 (N. Kacprowicz 2, Bryndza 2, Kass, F. Stasiak /k/, L. Kreft, Kukawka, sam.) 
23.10. 14:00 Sopot - Sopocka AP 6:2 (Kukawka 2, Żuchowski, Bryndza, Wesołowski, Bodzak) 
29.10.   9:00 GDYNIA - Salos Rumia 5:0 (N. Kacprowicz 2 /1w/, Bryndza, F. Stasiak, Roszczyk) 
  6.11. 13:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 0:0 
13.11. 15:00 GDYNIA - Gedania 2:2 (F. Stasiak /k/, Roszczyk) 

Grupa 3 / LINK 
Bałtyk AP III 

20.08. 13:00 Gdynia - MFS Gdańsk 0:11 
27.08. 11:00 GDYNIA - Dragon Bojano 5:5 (Lipski 3, Mazurek, Penk) 
  4.09. 13:30 Gdynia - SI Arka II 1:2 (Mazurek) 
10.09. 19:00 GDYNIA - Pokolenia LG 0:10 
17.09. 12:00 Bojano - Dragon II Pomorze 0:7 
24.09. 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:8 (Myślewski) 
  2.10. 14:40 Gdańsk - Conrad 2:10 (Mazurek, Kędzia) 
  8.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 3:2 (Jastrzębski 2, Kędzia) 
16.10 13:00 Gdańsk - Lechia 0:16 
23.10. 11:00 Gdańsk - Piki 11:0 (Jastrzębski 5, Kędzia 2, K. Sadowski, Matyja, Myślewski, Skrzypkowski) 
29.10. 17:00 GDYNIA - Victoria Gdańsk 1:6 (Nieżorawski) 
  5.11. 12:30 Gdańsk - Pomerania 1:9 (Kukawka) 
13.11. 13:00 GDYNIA - Gedania II 1:15 (Kożanowski) 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2012 / LINK
(E1) grupa 2: BAŁTYK AP, SI Arka II Gdynia, AP KP Gdynia, Checz Gdynia, UKS Cisowa, Sztorm Kosakowo 

  4.09. 10:00 Kosakowo 
25.09. 11:00 Gdynia 
16.10.   9:00 Gdynia 

2013 / LINK
(E1) grupa 10: BAŁTYK AP II, AP KP II Gdynia, Victoria Gdańsk, Conrad Gdańsk, AP Grembocki, UKS Marko-Gol 

  3.09. 16:00 Gdańsk 
25.09. 10:00 Chwaszczyno 
16.10. 10:00 Kolbudy 

2013 / LINK
(E2) grupa 11: BAŁTYK AP, GAP II Dąbrowa, Ex-Siedlce Gdańsk, Orzeł Trąbki Wlk., Sopocka AP, AP GKS III Kowale, Wesoła Piłka Gdańsk 

18.09. 11:00 Sopot 
  2.10.   9:00 Gdańsk 
22.10. 10:00 Trąbki Wlk. 

2014 / LINK
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, Błękitni Wejherowo, Błękitni II, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Jedynka Reda 

  1.10 16:00 Reda 
  8.10. 11:00 Gdynia 
29.10. 15:00 Kąpino  

2014 / LINK
(F1) grupa 13: BAŁTYK AP II, Checz Gdynia, UKS Marko-Gol, Conrad Gdańsk, Ogniwo Sopot, AP Orlen Gdańsk 

18.09. 10:00 Kolbudy 
  8.10. 10:00 Sopot 
29.10. 10:00 Gdańsk 

2015 / LINK
(F2) grupa 10: BAŁTYK AP, Olimpia Osowa, Sopocka AP, Pokolenia LG, UKS Marko-Gol 

  4.09. 10:00 Kolbudy 
  1.10. 11:00 Sopot  
15.10. 17:00 Gdańsk 

 

KLIKNIJ    wiosna 2022 

       

Dziś obchodzą urodziny:

Maksymilian GALAS

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.