Wiosenny Rozkład Jazdy (2024)


 

Aktualizacja: 21.06.2024, godz. 11:00 

 

U-17 (B1)          2007 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 13:00 GDYNIA - Pokolenia LG 5:1 (Eski 2 /1k/, Sokół 2, Maj) 
16.03. 14:00 Kwidzyn - DSPN 0:1 
24.03. 15:00 GDYNIA - AP Kowale 4:1 (Szteler 3, Różański) 
27.03. 15:30 Luzino - Wikęd 6:1 (Radomski 2, Eski 2, Galas, Szteler) 
  6.04. 18:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 4:1 (Radomski, Gryglicki, Sokół, Galas) 
13.04. PAUZA
21.04. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 7:4 (Gryglicki 3, Sokół 3 /1k/, Radomski) 
27.04. 11:00 Gdańsk - Gedania 3:2 (Godlewski, Szteler, Radomski) 
  1.05. 16:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 5:3 (Różański 3, Godlewski, Sokół) 
11.05. Stężyca - Radunia (przełożony na 22.05.) 
18.05. 11:00 GDYNIA - Chojniczanka 1:2 (Różański) 
22.05. 16:00 Stężyca - Radunia 2:3 (Sokół, Gnabasik) 
25.05. 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:3 (Sokół 2) 
29.05. 12:00 Sopot - Lechia Gdańsk 5:2 (Gryglicki 3, Telszewski, Eski /k/ ) 
  8.06. 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 5:3 (Gryglicki 3, Werner 2) 
14.06. 19:30 Gdynia - Pomorzanin 2:4 (Różański, Gryglicki) 

U-16 (B2)          2008 i 2009 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 15:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 9:0 (Wajda 3, Robaszkiewicz 2, Lipiński, Cichoń, E. Bebej, Szulc) 
16.03. 11:00 Gdynia - SI Arka 1:3 (Robaszkiewicz) 
24.03. 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:1 
27.03. 15:00 Stężyca - Radunia 1:2 (Zawadzki) 
  7.04. 18:00 GDYNIA - Gedania 1:4 (Robaszkiewicz) 
13.04. 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 3:0 (walkower, na boisku 0:0) 
20.04. 19:30 GDYNIA - Gryf Tczew 0:2 
27.04. PAUZA (Piłeczka Pruszcz Gd. wycofała się) 
  4.05. PAUZA (Pomerania Gdańsk wycofała się) 
11.05. 11:00 Gniewino - Stolem 2:0 (Wajda, Frolików) 
18.05. PAUZA (Kaszubia Studzienice wycofała się) 
25.05. 14:00 Chojnice - Chojniczanka 7:1 (Szulc 4, Wajda, E. Bebej, Charamsa) 
  2.06. 19:00 GDYNIA - AS Pomorze 1:3 (Minga) 
  9.06. 18:00 Kwidzyn - DSPN 2:2 (Lipiński, Szulc) 
16.06. 18:30 GDYNIA - Jantar Ustka 6:1 (Robaszkiewicz, Chabowski, Szulc, E. Bebej, Kosidło, Frolików) 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1 (system 3-rundowy) 
BAŁTYK AP II

10.03. 13:00 Szemud - Iskra 4:1 (Kowalczyk 2, Charamsa /w/, D. Trofin) 
17.03. 15:00 GDYNIA - Orkan Rumia 1:3 (Adam Sęk) 
23.03. 11:00 Sierakowice - GKS 1:4 (Łakomski) 
14.04. 11:00 GDYNIA - GKS Sierakowice 2:2 (Chabowski, Gazda) 
21.04. 11:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 2:2 (Leszczyński, Charamsa /w/ ) 
27.04. 17:30 GDYNIA - Barca Bolszewo 17:0 (Wajda 5, Talbierz 3, Leszczyński 3, Chabowski 2, Zawadzki 2, P. Stasiak, Kosidło) 
  5.05. 15:00 Rumia - Orkan 4:1 (Charamsa, P. Stasiak, Godlewski, Szulc) 
11.05. 19:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 4:1 (Talbierz 3, Frolików) 
18.05. 11:00 Żelistrzewo - Korona 10:0 (Wajda 2, Szulc 2, Frolików 2, Zawadzki 2 /1k/, Minga, Talbierz) 
25.05. 17:00 GDYNIA - Iskra Szemud 2:1 (Drzazgowski, Talbierz /w/ ) 

* po 2. rundzie powstał terminarz trzeciej w oparciu o zajmowane miejsca i Tabelę Bergera 

U-15 (C1)          2009 / LINK
I liga wojewódzka
BAŁTYK AP

  9.03. 11:00 Straszyn - AP Kowale 2:4 (C. Sawosz, Minta) 
17.03. 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:6 
24.03. 11:00 Sopot - Lechia Gdańsk 0:2 
28.03. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:2 (Gazda) 
  7.04. 14:00 Chojnice - Chojniczanka 2:6 (Pniewski, Gazda) 
13.04. PAUZA (Champions Kwidzyn wycofali się) 
20.04. 17:00 Gdańsk - Jaguar 1:8 (Gazda) 
27.04. 15:00 GDYNIA - Gedania 0:3 
  5.05. 17:30 Gniewino - Stolem 0:7 
11.05. 17:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 2:2 (Kasicki 2) 
18.05. PAUZA (Grasz Dwumiasto wycofał się) 
25.05. 15:00 GDYNIA - Jedynka Reda 1:3 (Minta) 
  2.06. 16:00 Bojano - Dragon Pomorze 1:4 (Gazda /k/ ) 
  8.06. 15:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 4:2 (Minta 2, Gazda, sam.) 
15.06. 10:00 Gdańsk - UKS Orlen 1:7 (Dzikowski) 

U-14 (C2)          2010 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
BAŁTYK AP

24.03. 11:00 GDYNIA - Jantarek Władysławowo 2:3 (Pierzchała, M. Bebej) 
27.03. Kosakowo - Sztorm (przełożony na 18.04.) 
  6.04. 11:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 6:2 (Kiszkis 2, Pierzchała 2, Szymański, Osijewski) 
13.04. 17:00 Gdańsk - Gedania II 1:3 (Szymański) 
18.04. 17:30 Kosakowo - Sztorm 1:1 (Pierzchała) 
20.04. PAUZA 
27.04. 13:00 Rumia - Orkan 4:2 (Szymański 2, Kiszkis, sam.) 
  5.05. 19:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 6:3 (Osijewski 2 /1w/, J. Matyja, Movchan, Kożanowski, Ślepecki) 
12.05. 17:00 Gdynia - AP KP 1:8 (Kiszkis) 
18.05. PAUZA 
26.05. 11:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 3:4 (Kiszkis, Szymański, Pierzchała) 
  1.06. 11:00 Wejherowo - Gryf 3:2 (Kowalczuk 2, Kiszkis) 

Grupa 2 / LINK
BAŁTYK AP II

17.03. 15:00 GDYNIA - Potok Pszczółki 3:0 (walkower, goście nie przyjechali) 
23.03. 15:00 Gdańsk - Pokolenia LG 1:2 (Szymański) 
27.03. PAUZA (Piłeczka Pruszcz Gd. wycofała się) 
  7.04. 13:00 GDYNIA - AP Kowale 4:3 (Kiszkis 2, Kowalczuk, Pierzchała /w/ ) 
13.04. PAUZA 
20.04. 13:00 GDYNIA - Escola Futbolu Pruszcz Gd. 3:4 (Kiszkis, Zakrzewski /w/, Kowalczuk) 
26.04. 18:30 Goszyn - GTS Pruszcz Gd. 3:1 (Kiszkis 2, Szymański) 
  5.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 1:6 (sam.) 
11.05. 16:00 Gdańsk - Stoczniowiec II 1:5 (Kożanowski) 
18.05. 19:00 GDYNIA - Sporting Leźno 6:1 (Kiszkis 2 /1k/, Pierzchała 2 /1k/, Kożanowski, Osijewski) 
25.05. 17:00 Gdańsk - MFS 4:3 (Kiszkis 2, Okoń, Kowalczuk) 
  2.06. 17:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z gry) 
  8.06. 12:20 Gdańsk - Pomerania 3:1 (Szymański, Zakrzewski, Pierzchała) 

U-13 (D1)          2011 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 2
BAŁTYK AP

16.03. PAUZA 
23.03. PAUZA (Arka Gdynia wycofała się) 
28.03. 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:3 (Mazurek, Movchan, Jastrzębski) 
  6.04.   9:00 Gdańsk - Pokolenia LG 3:7 (Mazurek 2, Movchan) 
13.04. 15:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 3:7 (Kukawka 2, J. Matyja) 
20.04. 12:00 Sopot - Ogniwo 6:4 (J. Matyja 4, Movchan 2) 
27.04. 11:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 18:0 (Potrawiak 4, Lipski 4, Zienkiewicz 3, J. Matyja 2, Karwowski, Kędzia, Skrzyński, Koshelev, Movchan) 
  4.05. 12:20 Gdańsk - Pomerania 8:3 (Krupiński 3, Gałek 2, Movchan, Mazurek, Skrzypkowski) 
12.05. 13:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 4:1 (Mazurek 2, Gałek, Kożanowski) 
18.05. 13:30 Gdynia - SI Arka II 3:2 (Mazurek 2, J. Matyja) 
25.05. 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 1:3 (Lipski) 
  1.06. 17:00 GDYNIA - Sopocka AP 7:1 (Kożanowski 5 /1w/, Jastrzębski, Movchan) 
  8.06. 13:00 Gdańsk - Gedania II 2:7 (Movchan, Śniadek) 

Grupa 3 / LINK
BAŁTYK AP II 

17.03. 17:30 Żukowo - GKS 7:0 (Movchan 2, Lipski 2, Mazurek, Gałek, Kożanowski) 
23.03. 13:00 GDYNIA - Jaguar IV Gdańsk 1:4 (Mazurek) 
27.03. 15:30 Trąbki Wlk. - Orzeł 1955 (przełożony na 15.05.) 
  6.04. 13:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 0:0 
14.04. 13:30 Stężyca - Radunia 1:5 (Myślewski) 
20.04. 13:30 Tczew - Gryf 3:2 (Jastrzębski, Zienkiewicz, Karwowski /k/ ) 
28.04. 17:00 GDYNIA - Orlik Przodkowo 5:0 (Kożanowski 2, Lipski, J. Matyja, Gałek) 
  4.05. 11:00 Kartuzy - Cartusia 21:0 (Kożanowski 6, Potrawiak 4, Kędzia 4, Skrzyński 3, Jastrzębski 2, Zienkiewicz, Romashchuk) 
12.05. 15:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 6:1 (Śniadek 3, Sprengel, Karwowski /k/, sam.) 
15.05. 18:00 Trąbki Wlk. - Orzeł 1955 3:1 (Mazurek, J. Matyja, Koshelev) 
19.05. 11:00 Kamienica Królewska - KS 2:4 (Sprengel, Potrawiak) 
26.05. 13:00 GDYNIA - Osiczanka 4:1 (Lipski 2, Jastrzębski, Śniadek) 
  1.06. 13:30 Gdynia - SI Arka III 3:2 (Kędzia, Zienkiewicz, Gałek) 
  9.06. 11:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 2:1 (Lipski, Kożanowski) 

U-12 (D2)          2012 i 2013 / LINK
Grupa 2
BAŁTYK AP II 

23.03. PAUZA (Pomorzanin Gdynia wycofał się) 
27.03. PAUZA (Pomerania Gdańsk wycofała się) 
  6.04. 15:00 GDYNIA - Checz Gdynia 2:1 (Bodzak, Niekurzak) 
13.04. 11:00 Gdynia - AP KP 1:6 (Okarmus) 
21.04. 15:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 1:5 (Shevtsov) 
28.04. 17:00 Gdańsk - Pokolenia LG 5:2 (Kukawka 2, Miller, Niekurzak, Shevtsov) 
  4.05. PAUZA (Lechia Gdańsk awansowała do ligi woj.) 
11.05. 13:00 Gdańsk - Jaguar II 0:11 
18.05. PAUZA (Portowiec Gdańsk wycofał się) 
25.05. PAUZA (Dragon Pomorze awansował do ligi woj.) 
  2.06. 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 2:6 (Bomba, Sałata) 

Grupa 3 / LINK
BAŁTYK AP III 

24.03. 10:00 Gdańsk - Sparta 6:2 (Janas 3, Wielgosz, Wesołowski, L. Kreft) 
27.03. 17:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 14:0 (Waszkowicz 5, Wesołowski, Miller, Bargiel, Kacprowicz, Kukawka, Paluszek, Wielgosz, Okarmus, sam.) 
  6.04. 11:00 Banino - Dragon II Pomorze 0:3 
13.04. PAUZA (SI Arka Gdynia awansowała do ligi woj.) 
20.04. 11:00 Kosakowo - Sztorm II 0:2 
27.04. 13:00 GDYNIA - Gedania II 0:9 
  1.05. 11:00 Gdańsk - Jaguar III 5:4 (Okarmus 2, Żuchowski, P. Pepliński, Kacprowicz) 
12.05. 19:00 GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk 5:1 (Okarmus, Laskowski, Kukawka, A. Mikołajczyk, Żuchowski) 
18.05. 19:00 Gdańsk - AS Pomorze 1:4 (Niekurzak) 
26.05. 19:00 GDYNIA - AP II Kowale 0:8 
  2.06. 11:00 Reda - Jedynka II 0:4 

Grupa 4 / LINK
BAŁTYK AP 

16.03. PAUZA 
23.03. 11:00 GDYNIA - AP Merchel Kolbudy 14:0 (Kukawka 3, Waszkowicz 3, Bryndza 2, Okarmus 2, Paluszek, Bodzak, Kacprowicz, Kmiecik) 
27.03. Banino - AP (przełożony na 26.05.) 
  7.04. 11:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia (przełożony na 16.04.) 
14.04. 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 3:1 (Wesołowski 2, Kacprowicz) 
16.04. 17:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 1:0 (Wesołowski) 
21.04. 13:00 GDYNIA - Jaguar IV Gdańsk 4:2 (Wesołowski, Kass, Miller, Wielgosz) 
27.04. 19:00 Gdańsk - AP Grembocki 3:0 (walkower, gospodarze zrezygnowali z gry) 
  5.05. 15:00 GDYNIA - Sporting Leźno 21:0 (Kacprowicz 6, Miller 4, Wesołowski 4, Bodzak 3, Waszkowicz 2, Kiciński, Radwański) 
11.05.   9:00 Gdańsk - AP Kowale 12:0 (Wesołowski 3, Bargiel 3, Bodzak 3 /1k/, Wielgosz, Miller, Kass) 
18.05. PAUZA (AP Jedynka awansowała do ligi woj.) 
25.05. PAUZA (Gedania awansowała do ligi woj.) 
26.05. 10:00 Banino - AP 5:1 (Bodzak 2, Miller, Kukawka, Bargiel) 
  2.06. 15:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 6:0 (Bryndza 3, Waszkowicz, Wielgosz, Bodzak) 
  8.06. 19:00 Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gd. 1:1 (Wesołowski) 

 

Turnieje związkowe dla młodszych roczników 

2013 / LINK 
(E1) grupa 3: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka II Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, GAP Dąbrowa 

  7.04. 11:00 Gdynia 
20.04. 10:00 Gdynia 
11.05.   9:00 Gdynia 
26.05.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK 
(E2) grupa 3: BAŁTYK AP II, AP Cassubian, Błękitni II Wejherowo, Dragon Bojano, Orkan Rumia, Stolem Gniewino 

14.04. 10:00 GDYNIA 
28.04. 12:00 Rumia 
19.05. 10:00 Gniewino 
  2.06. 10:00 Bojano 

2014 / LINK 
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, Pomorzanin Gdynia, Sztorm Kosakowo 

13.04. 10:30 Gdynia 
28.04. 14:30 Kosakowo 
18.05. 17:00 Gdynia 
  2.06.   9:00 Gdynia 

2015 / LINK 
(E2) grupa 11: BAŁTYK AP III, GAP Dąbrowa II, Nowa AP Gdynia, Ogniwo Sopot, Rumia Ladies Academy, Sztorm II Kosakowo 

14.04. 10:00 Gdynia 
27.04. 14:30 Kosakowo 
19.05. 11:30 Rumia 
  1.06.   9:00 Gdynia 

2015 / LINK 
(F1) grupa 1: BAŁTYK AP, GAP Dąbrowa, SI Arka Gdynia, SI Arka II, Nowa AP Gdynia 

  7.04. 13:30 Gdynia 
21.04.   9:00 Gdynia 
11.05. 14:00 Gdynia 
25.05. 10:00 GDYNIA 

2016 / LINK 
(F2) grupa 2: BAŁTYK AP, UKS Cisowa, GAP Dąbrowa, Korona Żelistrzewo, AP Cassubian, Stolem Gniewino 

13.04.   9:00 Gniewino 
27.04. 11:00 Gniewino 
18.05. 10:00 GDYNIA 
  1.06.   9:00 Gdynia 

 

KLIKNIJ    jesień 2023 

 

 

Dziś obchodzą urodziny:

-

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.