Jesienny rozkład jazdy (2021)

Aktualizacja: 26.09.2021, godz. 18:35 

U-19 (A1)          2003 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

14.08. PAUZA (Wybrzeże Gdańsk wycofało się) 
18.08. 16:00 GDYNIA - Arka Prusewo (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Rusocin - GTS Pruszcz Gd. 4:0 (Klamrowski, Michniewicz, Klawikowski, K. Galas) 
28.08. PAUZA 
  5.09. 17:00 Chojnice - Chojniczanka 0:1 
  8.09. 17:00 GDYNIA - Dragon Bojano (PP) 5:2 (Luchowski 2, Adkonis 2, Klamrowski /w/ ) 
11.09. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:6 (Klamrowski, Koriat, Wiwatowski, Betlejewski) 
16.09. 19:00 Ustka - Jantar 3:3 (Luchowski, Kaliszewski /w/, Adkonis) 
22.09. 16:00 GDYNIA - MKS Władysławowo (PP) 0:3 
25.09. 11:00 GDYNIA - Kolejarz Chojnice 9:0 (Klamrowski 2 /1k/, Sochacki, Betlejewski, Michniewicz, Kaniewski, Koriat, K. Galas, sam.)
  3.10. 11:00 Starogard Gd. - KP 
  9.10. 17:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 
16.10. PAUZA (SKF Jaguar wycofał się)  
23.10. 11:00 Gniew - Sobieski 

U-17 (B1)          2005 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. 11:00 Malbork - Pomezania 5:0 (Kasprzak 3, K. Galas, Gajda) 
22.08. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:11 (Odorczuk) 
29.08. 11:00 Wejherowo - Gryf 8:0 (Klamrowski 5, Kaliszewski 2, Mitianiec) 
  4.09. 11:00 GDYNIA - Chojniczanka 4:4 (K. Galas 2, Protas, Gajda) 
11.09. 12:30 Słupsk - KS Gryf 1:2 (Gajda) 
18.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 2:5 (S. Stanulewicz, sam.) 
26.09. 17:00 GDYNIA - KTS-K Luzino - przełożony (nowy termin nieznany) 
  3.10. 17:00 Gdynia - AP KP 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Gedania 
16.10. 11:00 Ustka - Jantar 
24.10. 19:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 
27.10. Kolbudy - AS 
  6/7.11. GDYNIA - SI Arka Gdynia  

U-16 (B2)          2006LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. PAUZA 
21.08. 12:15 Gdańsk - Piki 2:2 (Folega, Zapaśnik /k/ ) 
28.08. 13:00 GDYNIA - FC Gowidlino 13:1 (Ma. Szulc 3, Kasprzak 2, Zapaśnik 2, Domański 2, Jóskowski, Hewelt, S. Kaczmarek, sam.)
  4.09. 19:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 3:1 (Kasprzak 2 /1k/, Ma. Szulc) 
11.09. 11:00 Bruskowo Wlk. - Salos Słupsk 3:3 (S. Kaczmarek, Kasprzak, Folega) 
19.09. 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 3:2 (Zapaśnik, Sawirski, Ma. Szulc) 
25.09. PAUZA (Myśliwiec Tuchomie wycofał się) 
  3.10. 13:00 GDYNIA - Lew Lębork 
  9.10. 18:00 Gdańsk - Jaguar 
17.10. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
23.10. 16:30 Gdańsk - Gedania 
27.10. GDYNIA - Zatoka 95 Puck
  6/7.11. Stężyca - Radunia 
11.11. GDYNIA - Gryf Tczew
14.11. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się) 

U-15 (C1)          2007LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

15.08. 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 6:0 (Ks. Lewandowski 3, Gryglicki, Labudda, Skrodzki) 
18.08. 12:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:1 
21.08. 11:00 Reda - Jedynka 3:3 (Gryglicki 3) 
28.08. 13:00 Ustka - Jantar 2:5 (Bednarczyk, Gryglicki) 
  4.09. 15:00 GDYNIA - Ósemka Lębork 6:1 (Gryglicki 3, Eski 2, Chromiński) 
  7.09. 19:15 Starogard Gd. - KP 0:0 
12.09. 11:00 GDYNIA - Gwiazda Karsin 11:0 (Chromiński 3, Gryglicki 2, Dajnowiec, Eski, Maćkiewicz, M. Łoś, Labudda, Bednarczyk)
19.09. 15:00 Lębork - Lew 10:1 (Gryglicki 2, Bednarczyk 2, Labudda 2, Pietruszka /w/, Dobrosielski, M. Łoś /k/), Chromiński)
22.09. 17:30 GDYNIA - SI Arka Gdynia 3:2 (Gryglicki 2, Pietruszka) 
26.09. 17:00 Kolbudy - AS 6:0 (Gryglicki 4, Pietruszka, Łuczak) 
  3.10. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 
  6.10. 15:00 Gdańsk - Gedania 
  9.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 
16.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 
23.10. 17:00 GDYNIA - Pomorzanin 
28.10. 18:30 Chojnice - Chojniczanka 
  6/7.11. GDYNIA - Pomezania Malbork 
11.11. 11:00 Wejherowo - Gryf 
14.11. GDYNIA - Gryf Tczew

II liga wojewódzkaLINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

21.08. 15:00 GDYNIA - Pokolenia LG 3:0 (Bednarczyk 2, Kaczyński)
29.08. 19:00 Gdynia - AP KP II 4:1 (Bednarczyk 2, Różewski, Malanowski) 
  4.09. 17:00 GDYNIA - Gedania II 1:2 (Bednarczyk) 
11.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 15:1 (D. Piórkowski 4, Bednarczyk 3, Markowski 3, O. Stanulewicz, Pawłowski, Łuczak, Kudrycki, Labudda)
18.09. 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 4:3 (Bednarczyk 3, Malanowski) 
25.09. PAUZA (Conrad Gdańsk wycofał się)  
  2.10. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec
10.10. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 
16.10. 15:00 Gdańsk - Jaguar II 
24.10. 13:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk
27.10. PAUZA (Pomorzanin Gdynia wycofał się) 

U-14 (C2)          2008 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

22.08. 17:00 Gniewino - Stolem 1:2 (Mi. Szulc) 
29.08. 11:00 GDYNIA - Profan Gościcino 14:0 (Mi. Szulc 6, P. Stasiak 3, Frolików 3, Bogdan, sam.)
  4.09. 14:00 Puck - Zatoka 95 11:0 (P. Stasiak 3, Jarzębski 2, Mi. Szulc 2, Domagała, Frolików, Charamsa, Minga)
11.09. PAUZA (Jantarek Władysławowo wycofał się) 
19.09. 11:00 Władysławowo - MKS 3:0 (Mi. Szulc 2, P. Stasiak /k/ ) 
25.09. 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 11:1 (P. Stasiak 4, Charamsa 3, Mi. Szulc 2, Reszel, W. Pietrzyk) 
  2.10. 13:00 Wejherowo - Gryf 
10.10. 13:00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo
16.10. 11:00 Kosakowo - Sztorm 
24.10. 17:00 GDYNIA - Salos Rumia
27.10. 18:00 Rumia - Orkan 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP II

21.08. 13:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 0:19  
28.08. 10:00 Tuchom - Vigo 4:3 (Domagała 2, Frolików /k/, Alan Wiese) 
  5.09. 17:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 10:2 (Drzazgowski 5, Bogdan 2, J. Michalak, L. Pietrzyk, sam.) 
11.09. 16:30 Stężyca - Radunia 2:3 (Drzazgowski 2) 
19.09. 17:00 GDYNIA - FC Gowidlino 6:0 (P. Stasiak 3, M. Prokop, W. Pietrzyk, sam.) 
26.09. 11:00 Leźno - Sporting 6:2 (P. Stasiak, J. Michalak, Mi. Szulc, W. Pietrzyk, M. Prokop, Telszewski) 
  2.10. PAUZA (GKS Linia wycofał się) 
  9.10. 11:00 Szemud - Eko-Prod 
16/17.10. GDYNIA - Cartusia
23.10. 11:00 Kiełpino - Amator 
27.10. GDYNIA - KTS-K Luzino 

U-13 (D1)          2009 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP II

21.08. 11:00 GDYNIA - Cassubian Bolszewo 10:1 (Dolniak 3, Ko. Lewandowski 2, Dzikowski 2,  Rumian, Gazda, M. Nowakowski)
28.08. 12:00 Koleczkowo - Dragon Bojano 6:2 (Ko. Lewandowski 4, Dolata, Hermaniuk) 
  5.09. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 0:3 
11.09. 10:00 Luzino - KTS-K 2:1 (Ko. Lewandowski, Dzikowski) 
19.09. 11:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 1:4 (Dzikowski) 
26.09. 12:00 Choczewo - Latarnik 6:1 (Ko. Lewandowski 2, Gruchała 2, Szpiller, Dolniak) 
  2.10. 13:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 
  9.10. 19:00 GDYNIA - Profan Gościcino 
16.10. 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 
23.10. 11:00 GDYNIA - Dragon Pomorze
27.10. 16:00 Rumia - Orkan 

Grupa 2LINK
Bałtyk AP

28.08. 13:00 Gdańsk - Gedania 0:2 
  5.09. 13:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 11:1 (Sierakowski 3, Adrian Sęk 2, Nowak 2, Adam Sęk, Staniszewski, Murawski, Gruszka) 
11.09. 13:30 Reda - Jedynka II 3:1 (Adam Sęk, Murawski) 
19.09. 13:00 GDYNIA - Victoria Gdańsk 15:1 (Adam Sęk 3, Adrian Sęk 3, Gruszka 2, Staniszewski, Nowak, A. Drenda /k/, Tatrocki, Sierakowski, sam. 2)
25.09. Gdynia - Checz - przełożony na 30.10. 
  3.10. 10:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 
  9.10. 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
17.10. 15:45 Chwaszczyno - Dragon II Pomorze 
23.10. 13:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 
30.10. 11:00 Gdynia - Checz 

U-12 (D2)           2010LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

21.08. 17:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 10:2 (Sikorski 8, Mieczkowski /k/, Horała) 
28.08. 15:00 Gdańsk - Lechia 0:11 
 5.09. 15:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 0:10 
11.09. 18:00 Gdańsk - Jaguar 1:1 (Wittbrodt) 
18.09. 11:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:9 
25.09. 15:30 Gdańsk - MFS 3:1 (Wowerka 3) 
  2.10. 11:00 GDYNIA - Pokolenia LG
10.10. 19:00 Gdynia - UKS Cisowa 
17.10. 15:00 GDYNIA - Gedania 
23.10. 13:30 Reda - Jedynka II 
27.10. GDYNIA - AP KP II Gdynia 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2011 / LINK
(E1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Checz Gdynia, Ejsmond Club Gdynia, Nowa AP Gdynia

  5.09.   9:00 Gdynia 
26.09. 10:00 Gdynia 
16.10. 10:00 GDYNIA 

2012 / LINK
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, GAP Dąbrowa, UKS Cisowa 

11.09.   9:00 Gdynia 
  2.10. 10:00 Bojano 
23/24.10. GDYNIA 

2013 / LINK
(E2) grupa 5: BAŁTYK AP II, Ejsmond Club II Gdynia, Dragon II Bojano, Nowa AP Gdynia, Orkan Rumia, Sztorm II Kosakowo 

12.09. 14:00 Rumia 
  2.10.   9:00 Gdynia 
23/24.10. Kosakowo 

2013 / LINK
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia, Sztorm II Kosakowo 

18.09. 13:00 Kosakowo 
10.10. 13:30 Gdynia 
  6.11.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK
(F2) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, SWSiEMP Gdynia 

  4.09. 10:00 Gdynia 
25.09. 12:00 Gdynia 
17.10. 11:00 Gdynia 

 

 KLIKNIJ  wiosna 2021 

Dziś obchodzą urodziny:

-

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.